Arama sonuçları: *

1. tamer oyunda

Düşük Sistem Gereksinimli Multiplayer Korku Oyunu Önerisi

Merhaba. Arkadaşımın bilgisayarı pek iyi değil. Ona göre bir multiplayer korku oyunu önerebilir misiniz? Pacify bitirdik. GT520m i5-2410m 4GB RAM
  2. tamer oyunda

OBS kaydı açınca Minecraft'ın akıcılığı gidiyor

OBS‘te 120 FPS 30K bit rate ile kayıt alıyorum. (Minecraft.) Kayıt başlayınca oyundaki akıcılık gidiyor. 500 FPS'ten fazla alıyorum ama oyun hiç akıcı değil. Kaydı kapattığımda normal haline dönüyor. NVIDIA GeForce Experience ile kaydettiğimde akıcılıkta sorun olmuyor ama maksimum 60 FPS...
  3. tamer oyunda

Bu link güvenli midir?

CS’nin 2014 versiyonunu arıyordum ve bu videoyu buldum. Yorumlar gayet iyi ama virüslü olacağından endişeliyim. Kurup deneyebilecek var mı? :D
  4. tamer oyunda

Minecraft Pvp Texture Pack önerisi

hawli packler önerir misiniz? 😁
  5. tamer oyunda

Hangi Nick Daha iyi?

Bungee meRR Hangisi? Valorant için. CS’de her zaman Bungee :)
  6. tamer oyunda

Videodaki Crosshair Nedir? Valorant

Merhabalar. Bu videoda 0:30’dan sonraki crosshair’in ayarları nedir?
  7. tamer oyunda

Valorant Training ve Karakter Önerisi Yapabilir misiniz?

Merhabalar. CS:GO’yu bırakıp Valorant geçtim. Birkaç haftadır oynuyorum. Sizden tavsiye almak istiyorum. Öncekikle aim training önerisi yapabilir misiniz? Cs’de aim_botz girip çalışıyordum. Ama Valorant poligonu çok sıkışık gibi. Nasıl bir training yapabilirim? Ve hangi ajanı mainlemeliyim? Oyun...
  8. tamer oyunda

Valorant İstemci Hatası

Merhaba. Arkadaşımda valorant'a girmeye çalışınca istemci hatası veriyormuş. Çözümü nedir?
  9. tamer oyunda

Valorant Crosshair Tercihi

Merhabalar. CS:GO'da büyük, ortası açık Crosshair kullanıyorum. (Gap 0, size 2.2) Ama Valorant'ta Gap'ı düşük Crosshair'ler daha kötü sanırım. Valorant'ta Crosshair'imi nasıl yapabilirim?
  10. tamer oyunda

Minecraft Hesabımı nerede ne kadara satabilirim?

Merhabalar. Elimde sınırsız VIP+ ve içinde 200k coin bulunan bir craftrise hesabı var. Nerede ne kadara satabilirim? (sınırsız vip+ 2016’da 150 TL’di. Şu an sınırsız alma seçeneği yok. 1 aylığı 25 TL)
  11. tamer oyunda

Bu Crosshair'in ayarları nedir?

Merhabalar. Bu videoda s1mple'ın crosshairinin ayarları nedir?
  12. tamer oyunda

Bu videodaki viewmodel nedir?

Merhabalar. Bu videoda Xantares başka bir viewmodel kullanmış. Hoşuma gitti. Bu videoda Xantares’in kullandığı viewmodeli söyleyebilir misiniz? (cl_bob ayarları dahil)
  13. tamer oyunda

Aliexpress'teki kupon ile Skin almak mantıklı mı sizce?

Merhabalar. Discorddan biri ile skin'e karşılık aliexpress hesabı vermek mantıklı mı sizce? Hesabın içinde 1 tane 77 TL'lik 1 tane 15 TL'lik kupon var. Arkadaştan steam değeri 100 TL olan skin almasını isteyeceğim. Skin bana geldiğinde hesabı vereceğim. Mantıklı olur mu sizce?
  14. tamer oyunda

Aktif edilmiş operasyon satılabilir mi?

Merhabalar. Kırık diş operasyonunu aktif ettim. 11 yıldızım var şu an. Ama mouse almak için satmak istiyorum. Satmanın bir yolu var mı geri?
  15. tamer oyunda

0.72 Float Awp Safari Mesh'i nasıl bulabilirim?

Merhabalar. Steam'de 0.72 float üstü awp safari mesh skinini nasıl bulabilirim?
  16. tamer oyunda

Kırık Diş Operasyonu şu an alınır mı?

Merhabalar. Technopat'ta şöyle bir şey okudum; Operasyon ucuzlayınca itemler de ucuzlar kâr etmen zor olur. Şu an operasyon almak iyi olur mu?
  17. tamer oyunda

CS:GO hangi kasayı açabilirim?

Merhabalar. Steam'de 26 TL var. Kasa açmayı düşündüm. 1 tane açabilirim. Hangi kasayı açmam daha iyi olur?
  18. tamer oyunda

Hangi Skinler Sizce?

Merhabalar. Sizce hangi skinleri alayım? 1. seçenek 2. Seçenek 3. Seçenek 4. Seçenek
  19. tamer oyunda

40-50 TL’ye hangi CS:GO skinleri alınabilir?

Merhabalar. 40-50 TL’ye Bynogame veya Steam’den hangi skinler alınabilir? Öneride bulunur musunuz? M4A1S-USP-S-Glock-Mp9-SSG-Aug-Famas skinleri hariç. Ak, awp gibi ana silahlar için arıyorum.
  20. tamer oyunda

Sizce hangi skinler?

Merhabalar. Sizce bu skinlerden hangisini alayım? 1- Ak 47 Safety Net ve Awp Mortis 2- Sadece Ak 47 Phantom Disruptor
Top Bottom