Arama sonuçları: *

1. tamer oyunda

İpad 7 PUBG mobile 4:3 nasıl yapılır?

Merhabalar. iPad 7. Nesil tabletim var. PUBG Mobile’da 4:3 yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? (Geniş ekran)
  2. tamer oyunda

Arkadaşımla oynayabileceğim oyun önerisi

Merhabalar. Arkadaşımla oynamak için mobil oyun önerebilir misiniz? PUBG mobile,among us dışında. Minecraft survival , farming simulator gibi 2’mizin online olarak oynayabileceğimiz oyunları seviyoruz.
  3. tamer oyunda

Oyun Önerisi

Mobil için ücretsiz hikaye oyunları arıyorum arkadaşlar. Öneride bulunabilir misiniz?
  4. tamer oyunda

PUBG Mobil yeni royal pass

Yeni sezonun royal pass’i hakkında düşünceleriniz neler? Bence çok güzel hele hele 100. Seviyedeki kıyafet. Hiç royal pass almadım bugüne kadar bu sezon 100 level yaparsam alıcam inşallah. Sizin düşünceleriniz neler?
  5. tamer oyunda

Öneri Mobil oyun önerisi

Merhaba. Tabletimden sadece PUBG mobil oynuyorum başka bir oyun yüklemedim. BusinessTour yüklemiştim ama 1 kere felan oynadım. Şöyle güzel oyun önerilerinde bulunabilir misiniz? (iOS)
  6. tamer oyunda

PUBG Mobil Takım Arkadaşı

Merhaba. Mobilden veya emülatörden PUBG mobil oynayacak takım arkadaşı arıyorum. 13 yaşındayım. Platin 5’im. yalnız emülatör harici olursa daha iyi olur. id: 5121825636
  7. tamer oyunda

PUBG Mobile Hesap Satın Alınır mı?

Selamlar arkadaşlar ben tabletten PUBG mobile oynuyorum. Uyguna bir hesap bakıyorum en fazla 50 TL lik içinde skinlerin olduğu kıyafetlerin olduğu vb. bir hesap buldum ama adam pek güvenilir gelmedi sizce PUBG mobile de hesap satın alınır mı? yani dolandırılır mıyım alırsam? Ayrıca elinde güzel...
Top Bottom