Arama sonuçları: *

1. chevalier

Fifa 23 Eski savunma

Eski savunma türünü seçince s tuşu press yapmıyor. Taktiksel savunmadan zevk almiyorum. Eski savunma türünü nasil kullanabilirim zira s işlev dışı bassamda yakinina giriyor hamle yapmiyor
  2. chevalier

Gamepass PC Oyun önerisi

Grafikleri güzel oyun önerisi verebilecek? Forza serisini oynadım onlar dışında önerilere açığım.
  3. chevalier

Microsoft Flight Simulator oyunu hakkında

Uçaklara ilgim var bu oyunun piyasadaki en kaliteli uçak oyunu olduğu söyleniyor. Klavye ile oynanır mı? Simulasyon olduğu için w a s d kontrolü beklemiyorum tabii. Oyunda uçak kaldırma, indirme gibi şeyler için eğitim modu var mı? Oyunu ona göre satın alacağım.
  4. chevalier

Steam iadesi hakkında

Steam üzerinden ilk kez iade yapıyorum. 14 ünde talebi olusturdum ertesi gün talebim onaylandı, kredi kartina para geri iade edilmiş. Lakin Oyun kütüphanemde simgeye bastigimda açılıyor ve oynayabiliyorum.2 saati doldurunca mi siliniyor?
  5. chevalier

FIFA 23 kasma sorunu hakkında?

Oyun içinde herhangi bir kasma yok girişlerde, seramonilerde deli gibi kasıyor. Optimizasyon sıkıntılı diyorlardı tamam ama cidden çok kötü durumda oyun. İade etmeyi düşünüyorum belki bir çözümü vardır diye sormak istedim
  6. chevalier

CoD Ghost'un yüzüyle ilgili paylaşım doğru mu?

?? Biraz duygulanalım :')
Top Bottom