Arama sonuçları: *

1. Road of Death

Hp victus düşük fps sorunu

Ryzen 5 6600H 3050ti 75w 8gb ram Sea of thieves full ayarlar 70-80fps Valorant en düşük ayarlar 100-120fps arası alıyorum normal mi?
  2. Road of Death

Apu sistemde kapanma sorunu

Bilgisayarın herhangi bir kablosuna dokununca ekran gidip geliyor Msi b450m a pro max Ryzen 5 5600g 8x2 xpg ram Sharkoon 650w psu
  3. Road of Death

yeni toplanan pc açılmıyor

Pcyi kendim topladım bağlantıları uyguladım fanlar dönüyor fakat monitöre taktığımda görüntü gelmiyor aynı zamanda takılan klavye mouse da çalışmıyor sorun ne olabilir
  4. Road of Death

Yeni toplanan pc açılmıyor

Pcyi kendim topladım bağlantıları uyguladım monitöre taktığımda görüntü gelmiyor aynı zamanda takılan klavye mouselar da çalışmıyor sorun ne olabilir
  5. Road of Death

Bilgisayar kendi kendine kapanıyor

Kasa ufak bir sallantıda kendini kapatıp açıyor ardndan anakart ekranında kalıyor
  6. Road of Death

Bilgisayarın açılmaması

Arkadaşım bilgisayarı temizlerken sanırım birkaç kabloyu çıkarmış hangi kablolar olabilir?
  7. Road of Death

Ses kartı nasıl güncellenir

Ses kartını nasıl güncellerim? Oyunlarda sesler birbirine giriyor bundan kaynaklı olabilir mi? Anakart: MSI B450M-A PRO MAX
  8. Road of Death

Oyun oynarken ses drop

özellikle valorant oynarken seste takılma oluyor sebebi nedir?
  9. Road of Death

oyunda drop ve sesin gidip gelmesi

Nvidia'nın son sürücüsünü kurduktan sonra valorant oynarken drop girmeye başladı bununla beraber sese de drop giriyor gtx 1660s 8 gb ram ryzen 7 2700x oyun ssd üzerine kurulu
  10. Road of Death

ekran kartı boşta 50 derece

ekran kartım Palit gtx 1660 super boştayken sabit 50 derecede hiç değişmiyor önceden 39-42 arası gezerdi işlemcim ryzen 7 2700x soğutucusu sürekli yüksek hızlara çıkıp ses çıkartıyor
  11. Road of Death

Cod Warzone sürekli drop sorunu

sürekli drop yiyorum 2-3 saniye arayla donuyor ryzen 7 2700x gtx 1660s 8gb ram 23.9gb boş hdd
  12. Road of Death

Kasadan gelen ince ses

Merhabalar, genelde ağır bir oyun açtığımda ya da indirme yaptığımda çıkıyor ne olabilir?
  13. Road of Death

Ekrana görüntü gelmiyor

Merhabalar, ekrana görüntü gelmemekle birlikte sistemin hdd ışığı yanmıyor ve PC açıldıktan sonra üzerindeki güç tuşundan kapanmıyor sadece fişini çekip kapatabiliyorum
  14. Road of Death

MSI B450M-A PRO MAX realtek ses sürücüsü sorunu

Merhaba, MSI'ın kendi sitesi üzerinden indirdiğim ses sürücüsünü kuruyorum ve ardından bilgisayarı yeniden başlatıyorum fakat tekrar bana ses sürücüsü kurduruyor işlem asla tamamlanmıyor nedir bunun sorunu?
  15. Road of Death

Ryzen 7 2700x AMD Ryzen Master değerleri

Merhaba, AMD Ryzen Master programı üzerinde değerlere baktığım zaman edc %97-99 civarı geziyor ara ara 77'lere iniyor nedir bu edc?
  16. Road of Death

Ekran kartı kullanımı

Merhaba, aldığım değerler normal mi?
  17. Road of Death

Uygulamalara ve internete girerken uzun süre beklemek

Merhabalar, yaklaşık 2 gündür herhangi bir oyuna veya uygulamaya girmek istediğimde uzun süre beklettikten sonra zaman aşımına uğradını söylüyor(genelde Riot Games) aynı zamanda bu problemle birlikte bilgisayarım kapanmamaya başladı kapatılıyor yazısında kalıyor bilgisayarı prizden çektiğim...
  18. Road of Death

GTA V sürekli drop yeme sorunu

Merhabalar 8gb ram kullanıyorum ve örneğin gta v oynarken ram kullanımı 7960mb'a kadar çıkabiliyor fakat genelde ortalama 7000mb kullanılıyor ve ardından droplar yemeye başlıyorum bu normal bir şey mi? bu dropları nasıl yok edebilirim?
  19. Road of Death

çözünürlüğün performansa etkisi

Merhabalar, monitörün çözünürlüğünün fazla olması performansı etkiler mi?
  20. Road of Death

Ortalama İşlemci Kullanımı

Merhaba Ryzen 7 2700x işlemcim Palit 1660S OC ekran kartım var ortalama işlemci kullanım oranı kaç olmalı?
Top Bottom