Arama sonuçları: *

1. Nightless

Bilgisayar kasası temizliği için hangi Hava Kompresörünü almalıyım?

Merhaba Bütçe 250-325 TL arası hangi ürünü almalıyım öneride bulunursanız sevinirim. Komple kasa içi temizlik yapacağım bileşenler dahil iç dış temizlik için temin etmem gereken ürün hakkında bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden ilginiz için teşekkürler ederim.
  2. Nightless

Bilgisayar kasasını temizlemek için hangi hava pompasını almalıyım?

Merhaba düşündüğüm ürün Xiaomi Mijia Akıllı Şarjlı Hava Pompası işimi görür mü? Önerilerinizi alabilirsem mutlu olurum.
  3. Nightless

Steam OS kurmak mantıklı mı ?

Merhaba Bilgisayar ortamında genel anlamda Steam ağırlıklı takılıyorum başka bir döngüyle fazla işim olmuyor. Başka takıldığım döngüler arasında dizi film izlemek. Uzun süredir hep aklımda ama elimde sistem yoktu. İmzadaki sisteme Steam OS kurmak mantıklı mı ?
  4. Nightless

Fan hızı %45 ile 24 saat mining yapsam sorun teşkil eder mi ?

Merhaba arkadaşlar imzadaki sistemle mining yapıyorum fan hızı 45 iken ısı değeri 55 altında kalıyor. Sizce böyle devam etmelimiyim fan hızı fazla mı ? Otomatik değerlerde ısı değeri 75 sabit oluyor sizce hangisi mantıklı ?
  5. Nightless

next second screen connected for extra display hatası nedir ?

Merhaba her oyuna girdiğim zaman bu hatayı almaktayım oyun oynatıyor sıkıntı yok ama ekranda belki 50 tane bu mesaj gelmiş oluyor ve Dust coach yazıp altındaki yazı başlıktaki gibidir.
  6. Nightless

Anakart üzerinden kasa fan argb kontrolü hakkında yardım

Merhaba ben anakart üzerinden gerekli rainbow soketlerini taktım kasa fan ışıkları yanmıyor. MSI gungnir 110r ben kasa rgb kontrolüne sata girişini bağlamadım güç için acaba ondan ötürü mü ?
  7. Nightless

Msı mpg gungnir 110r kasa fan ışıkları yanmıyor.

Merhaba kasanın montajını bitirdim anakart üzerinden ayarlama yapacağımdan ötürü anakart üzerine bağlantı sağladım ilk etapta ondan ötürü mü kasanın fan ışıkları yanmıyor ? @epica59
  8. Nightless

Msı gungnir 110r kasası hakkında yardım

ben direk fanların gücünü ve fan argb özellikleri anakart üzerinden yapacağım için güç kaynağı üzerinden herhangi bir bağlantı lazım mı ? Birde extra olarak kasanın üzerinde kontröle takılı kabloları çıkartmadım veya takmadım oraya ekstra bir şey. Anakart MSı b550 edge
  9. Nightless

Anakartta kırmızı ışık sorunu zarar verir mi ?

Merhaba arkadaşlar kırmızı ışık sorunu devrelere zarar verirmi PC toplarken açtım acemiliğim olsa gerek ana karttaki kırmızı ışık devrelere sisteme zarar verdi mi ? Yoksa sıkıntılı devre için uyarıcı olarak sinyal görevinimi görüyor ?
  10. Nightless

Msı Gungnir 110r kasa fanları dönmüyor.

Merhaba Anakart MSI b550 edge kasa fanları dönmüyor ve herhangi bir ışık döngüsüde yok kasadaki fanları anakart üzerinden çalıştırıp güç vermek istiyorum. Bu konuda şimdiden yardımınız için teşekkürler.
  11. Nightless

Pc montajı yaparken fan girişlerini anakartta yanlış taksam sisteme zarar verir mi ?

Merhaba güç kaynağından çıkan 3 kabloyu anakart üzerine taktım diğer 3 kabloyu kullanmadım güç kaynağı HIGH power gold. Ek olarak MSI gungnir 110r kasasının fan girişleri olsun fan kontrol çoklayıcı girişi olsun anakarta doğru taktığıma emin değilim sistemi çalıştırsam emin olmadan sisteme zarar...
  12. Nightless

Fan Çoklayıcının kontrolü anakartta nereye takılır ?

Fan kontrol çoklayıcı anakart üzerinde fan ibaresi girişemi takılmalı ? Veya da başka bir giriş ise anakartta neresi olmalı ? Anakart modeli MSI b550 edge
Top Bottom