Arama sonuçları: *

1. Nightless

B550 gaming edge 5600G işlemci taktım görüntü gelmiyor

Merhaba Anakart üzerine ilk defa 5.nesil işlemci taktım ama görüntü alamadım anakart üzerinde CPU kırmızı ışık yanıyor PC çalışıyor fanlar dönüyor her şey tamam görüntü yok hdmı kablosu ile bağlantı kuruyorum. Sıkıntı bios güncellemesi ise Bios güncellemesi yapılmadı onun için ekstra laptop...
  2. Nightless

MSI MAG X570S hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Merhaba MSI, MAG X570S serileri hakkında hangisi alınır alınmaz ve artıları eksileri nelerdir bu konu hakkında rehber inceleme var ise kaynaktan bilgi almak isterim.
  3. Nightless

Msı b450 tomahawk max Argb ekran kartını destekler mi ?

merhaba yarın anakart elime ulaşacak iade etmelimiyim ? ARGB destekli ekran kartını sadece Rgb olarak mı kullanabileceğim ?
  4. Nightless

B550 AORUS ELITE ve MPG B550 GAMING PLUS arasında kaldım, hangisini seçmeliyim?

https://www.amazon.com.tr/dp/B089TQZZLD/ref=asc_df_B089TQZZLD1604926980000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B089TQZZLD&linkCode=asn...
  5. Nightless

ASRock B450 PRO4 vs MSI B450 Tomahawk Max

Merhaba arkadaşlar Genelde 1000-1200 TL arasında bu ikisini daha çok duydum öneri olsun yorum olsun daha çok dile getiriliyor. Bende bunun üstüne bu ikisinden hangisi alınmalı daha iyidir anketi sizlere sunuyorum. İlginize şimdiden teşekkürler. Ek olarak başka bir öneriniz varsa iletebilirsiniz.
Top Bottom