Arama sonuçları: *

1. Farukskrc

steam family share ile fc 24 oynamak

arkadaşlar arkadaşım bana family share açacak onun hesaptan fc 24 de online girebilir miyim ultimate team falan
  2. Farukskrc

game pass arkadaşla oynanacak oyun önerisi

it takes two ve a way out dışında arkadaşla oynanacak oyun önerir misiniz?
  3. Farukskrc

game pass oyun yüklenmiyor

arkadaşlar game passten no man's sky indiriyordum oyun %51 de ve sürekli bir sorun oluştu diyor tekrar başlatıyorum 10 saniye sonra tekrar sorun oluştu diyor nasıl çözebilirim?
  4. Farukskrc

fifa 23 ultimate team gelişme

arkadaşlar bir süredir oynuyorum ve kadrom bu şekilde bir türlü güzel adam çıkmıyor karşıma deli gibi güçlü kadrolu adamlar geliyor ve baya zorluyor kadroyu geliştirmem için ne yapmam lazım
  5. Farukskrc

fifa 23 düşük fps sorunu

arkadaşlar i3 12100f rtx 2060 sistemim var normalde 130 civarı fps alırken son güncellemelerden sonra 50 lerde gezmeye başladı ayarları kurcalayınca bazen düzeliyor bazen düzelmiyor bu sorunu başka yaşayan var mı varsa nasıl çözerim?
  6. Farukskrc

arkadaşla fifa 23 fut draft

arkadaşımla fifa 23 fut draft oynamak istiyorum mümkün mü?
  7. Farukskrc

fifa 23 game pass ne zaman gelir?

arkadaşlar 16 mayısta gelecek deniyordu game pass te baktığım zaman oyun gözüküyor ama yüklenmiyor daha sonra oyna listesine ekle yazıyor. ne zaman gelecek bir bilgisi olan var mı?
  8. Farukskrc

spiderman remastered dlc

arkadaşlar oyunda sanırım dlc var ben oyunun menüsünde göremedim dlc yi oyunu da sildim dlc yan görev şeklinde miydi?
  9. Farukskrc

arkadaşlarla oynamalık oyun önerisi

cs den sıkıldık yeni oyun arıyoruz lol tarzo olmasın yeter.
  10. Farukskrc

2 kişilik agayla oynanacak oyun

Arkadaşlar 2 kişilik oyun tavsiyesi verir misiniz?
  11. Farukskrc

Game Pass Oyun Önerisi

Arkadaşlar game passte oynayabileceğim güzel oyunları önerebilir misiniz oyunlar yarış dışında ne tür olduğu farketmez.
Top Bottom