Arama sonuçları: *

1. ARTIK FAN DEĞİLİM

Yardım ANAKART CPU VE RAM LED YANIYOR

Anakartta ram ve LED ışığı yanıyor PC açılmıyor daha dün normal şekilde kapatmıştım. 7600 işlemci 32gb ddr5 ram MSI b650m a anakart
  2. ARTIK FAN DEĞİLİM

Yardım ANİDEN NO SİGNAL HATASİ VE KLAVYE MOUSE IŞIKLARI GİTMESİ

Nalet olsun diyorum artık serviste 1500tl ye tamir ettirdigim b650m ds3h anakart ile aynı sorun devam ediyor ama anlam veremiyorum neden böyle oluyor mesela Google da gezerken birden no Signal hatası veriyor ve hemen klavye mouse ışıkları gidiyor veya oyundayken aynısı oluyor bazen 1 2 saat...
  3. ARTIK FAN DEĞİLİM

Yardım SERVİSTEN GELEN ANAKART

Servise pinleri yamuk olarak gönderdiğim anakart 18 gün sonra geldi ve pinler düzeltildi vs dediler telefonda ama fotoda düzelmiş görünmüyor sanki sorun olurmu form ekte.
  4. ARTIK FAN DEĞİLİM

GİGABYTE ANAKART GARANTİ

B650m ds3h anakarti vatan aracılığıyla servise gönderdim bugün lakin vatana teslim ederken anakarti aynasını koymayı unutmuşum bundan dolayı servis bakmamazlik yaparmi eğer isterlerse vatana goturebilirim aynayı
  5. ARTIK FAN DEĞİLİM

Yardım AMD tpm acma nasıl olur

X670e asrock anakartimda tpm bulamıyorum ftpm switch var bunu AMD CPU ftpm yaptım ama hala aynı hatayı alıyorum valorant.giremiyom
  6. ARTIK FAN DEĞİLİM

Lga 1700 anakart önerisi

Öncelikle ilk sorum 28 Ekim beklemek mi lazım https://pckolik.com/urun/gigabyte-b660-gaming-x-ddr4-3200mhzoc-m-2-1700p-atx-anakart/?ref=akakce&v=1.41.6 https://www.akakce.com/siparis/?p=2095776963&ref=akakce&v=1.21.3&z=134 Bu. 2 ürün arasındaki fiyat farkına değer mi 12400f ile kullanilcak (...
  7. ARTIK FAN DEĞİLİM

Z490 vision g vs z490 meg ace

Aralarında çok fark varmı i5 11600k ile kullanılacak Vision g nin 8 ay daha fazladan garantisi var Meg ACE nin garantisi daha az 8 ay Vision g modelini almak istiyorum sistem şeklinde Alicam ucuza gelecek baya pişman ederim meg ACE mi almalıyım garantisi az ama karar veremedim vision g pişman...
  8. ARTIK FAN DEĞİLİM

BİOSTAR B550 GTA DAHİLİ GRAFİK VAR MI?

dahili grafik var dediğine göre ekrana görüntü verebilirmi anakart apusuz
  9. ARTIK FAN DEĞİLİM

Hangi anakarti almaliyim ?

Msj h310 m mostar artic mi yoksa b365 b360 mi arada ne gibi farklar var i5 9400f ile kullanıcam oc yapmicam çok fark olurmu h310 m alsam alınır mı? sizce acil yardım ederseniz sevinirim
Top Bottom