Arama sonuçları: *

1. A

Laptopda ekran kartı kaç watt ?

Bir türlü bulamadım bunda ki ekran kartı kaç watt ? Sıfır 29K ya alacağım 3-4 güne. Ve MUX Switch var mı ? https://www.hp.com/tr-tr/products/laptops/product-details/product-specifications/2101742134
  2. A

Öneri Nasıl bir laptop almalıyım ?

Merhaba yakın zamanda 35K bütçe ile sıfır ya da ikinci el bir laptop alacağım. Fakat 4050 mi 4060 mı alsam karar veremedim 2. Elde çok güzel temiz ürünler var. Sizce hangisini alayım ve kaç watt bunlar maksimum olarak ? Düşündüğüm seriler 2.EL (Msi Katana + Acer Predator + HP Omen + msi cyborg...
  3. A

40 Bin TL Laptop Önerisi Alabilir miyim

Merhaba ekran kartı volt oranı yüksek 40 bine kesinlikle değecek gaming laptop önerisi istiyorum sizden.
  4. A

36bin TL Laptop önerisi

Merhaba 36 bine alabileceğim en iyi laptop linkteki laptop mu acaba ? daha iyisi var mı ? https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g513rm-hq163-amd-ryzen-7-6800h-16gb-1tb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000028VLRD?magaza=hepsiburada 1680985114 yoksa bu mu ...
  5. A

Hangi laptopu almalıyım

Krallar selam bu iki laptoptan birini alacağım fakat hangisini alsam bilemedim ASUS model 115 Volt ekran kartına sahip ve DDR5. 4800MHz RAM'e sahip diğer yanda HP Omen ise kaç Volt bilmiyorum. Sizce iki laptoptan hangisini almalıyım bu arada ASUS modelde webcam yok. Fakat çok kaliteli olduğunu...
  6. A

25 bin lira laptop önerisi

İçinde en az 3050 ti olması şart. 3060 olursa daha iyi olur. şimdiden teşekkürler. monster- excalibur gibi çöp model önerileri istemiyorum krallar.
  7. A

Macbook yüksek bellek kullanımı

Merhaba macim elime daha yeni geldi. şuan bazı ayarlar ve sistem güncellemesini indiriyorum açıkta bir uygulama yok fakat bu kadar bellek kullanması normal mi ? M2 MACBOOK AİR 16GB Ramli versiyonu kullanmaktayım.
  8. A

Macbook air M2 (2022) Sarjda kullanmak hata mı ?

Apple sitesinde mac uzmanları ile çevrimiçi görüştüm ve konuştum. pile ve herhangi bir donanıma zararı olmayacağını söylediler. sizce haklılar mı ?
  9. A

Macbook da hangi renk profili kullanılmalı ?

Otomatik olarak içerisinde Renkli LCD ton geliyor. acaba hangisini kullanmalıyım ?
  10. A

Macbook M2 Air pilde iken performansı düşer mi

Merhaba air m2 sipariş ettim. pro da çok düşündüm fakat m2 airin daha iyi olduğuna karar verdim. fakat sorun şu oyuncu laptopları mesela pildeyken perfromansı doğal olarak çok düşüyor. macbook air m2 serisinde pilde kullanırken performans düşüyor mu ? çünkü koskoca m2 işlemci ve bambaşka bir...
Top Bottom