Arama sonuçları: *

1. arda_akel1903

Trendyol, N11 vs. Hakkında ÖNEMLİ UYARI, Değerli Arkadaşlar!

ARKADAŞLAR! BU BiR SORU DEĞİL EVET AMA BİR UYARIDIR HEPİNİZE! Az önce bana N11'den ''alışverişinizi tamamlamak için kodu girip onaylayınız'' TÜRÜNDE LİNK EKLENMİŞ BİR MESAJ GELDİ ama saldırı/hack/dolandırma amaçlı olduğu besbelli. N11 VE TRENDYOL GİBİ YERLER HİÇ KİMSEYE BOŞU BOŞUNA ''şifreniz...
  2. arda_akel1903

Instagram da bulunan SMA konulu story'ler hakkinda bilgisi olan?

Ne la bu, yeni bir trend mi anasini satayim?? Valla gina geldi bu tur storylerden! Kalbim kiriliyor, kirilmiyor degil de, ama ne zaman instagram story'lerime baksam cikiyorlar karsima! SMA sayfalarina falan da tiklamadim, nereden geliyorlar anlamadim! Tamam anladik, cocuklar bu hastaliga AKRABA...
  3. arda_akel1903

Değerli Üyeler, Adminler ve Yöneticiler! İkinci Tur ÇOK Önemli!

Neredeyse herkes ''Oy kullanmaya gitmeyin kardeşim, kaybettik zaten!'', demiş... Demeyin! Bu iş daha bitmedi! Ama bitecek, nasıl mı? DOĞRU ŞEKİLDE bitecek! Bu tur bizim ikinci Kurtuluş Savaşı'mız diyebiliriz. İlk savaşta Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları zorluklara karşı göğüs gerdi ve...
  4. arda_akel1903

Anka Haber Ajansı mı, Anadolu Ajansı mı daha doğru veriler veriyor?

Anka haber Ajansı'na mı bakmalı yoksa Anadolu Ajansına mı, ikisi de farklı gösteriyor. Hangisi daha doğru? Kemal Kılıçdaroğlu Anka'ya göre kazanıyor, Recep Erdoğan ise AA'ya göre kazanıyor... Nasıl bir mantık la bu??
Top Bottom