Arama sonuçları: *

1. Redmental

Eve yarasa girdi ne yapmalıyım?

1.30 saat önce odamda otururken 1 tane yarasa girdi sonra 3 oldular odanın içinde dönüp duruyorlar ışık açık kapı kapalı ve kapı aralığından bakıyorum bir türlü gitmiyorlar odanın içinde bir yere kondular muhtemelen. Yarasalardan aşırı derecede korkuyorum tek başıma yaşıyorum kimi aramalıyım?
  2. Redmental

Ticaret Bakanlığının Yeni Kararı Hk.

"Ticaret Bakanlığı, internet üzerinden alınan cep telefonu, akıllı saat, tablet ve bilgisayarların koşulsuz iade hakkını kaldırdı. Karar 1 Ekim'de yürürlüğe girecek." Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  3. Redmental

Bilinçlenin, Bilinçlendirin !

Arkadaşlar bugün 17 Ağustos 1999 Büyük Deprem'in yıldönümü. Beklenen İstanbul depremi ile ilgili belgesel izlerken denk geldim ve bugün 99 Depremi'nin yıldönümü olduğunu gördüm. Hayatını kaybedenler, sakat kalanlar, sevdiğini kaybedenler, her şeyini kaybeden insanlar... 3 kere deprem atlattım...
  4. Redmental

250 - 300 TL Ağırlık Seti Önerisi

Evde spor yapmak için halter ve dambıl ağırlık seti arıyorum önerebileceğiniz kaliteli set var mı ? Bütçe en fazla 300 TL.
  5. Redmental

Ryzen 4000 Series

3000 serisi işlemcilerden aldık 4000 serisi duyuruldu. Tamam upgrade ederiz sıkıntı yok dedik B450 anakarta uyumlu değil dendi. AMD ne yapacağız seninle ?
  6. Redmental

.

....a
  7. Redmental

Technopat Forum Hakkında

Arkadaşlar bugün google üzerinde bir konuya denk geldim ve linke girdim. Technopat Forum adresinde Donanım Arşivi Forum hakkında hakaretler , aşağılayıcı cümleler ve yersiz eleştirilere denk geldim. Aslında çok şey yazmak isterdim ama şimdi oradan buraya sızan ajanları kudurtmak istemiyorum...
  8. Redmental

Kendinizi Güvende Tutun !

a....
Top Bottom