Arama sonuçları: *

1. Redmental

Yardım İşlemcim Resmen Yanıyor !

Battlefield 1 oyununda işlemcim 90 derecelere çıkıyor oyuna gireli daha 5 dakika olmadı. 1.1w 4.0 GHz OC ayarı var. CBP kapalı. Stock fan. Ne yapmam gerekiyor ?
  2. Redmental

Yardım R5 3600 Sıcaklık Sorunu

En son aylar önce termal macun sürdüm sadece birkaç derece farketmişti. Sonrasında başka ile seyahat etmek zorunda kaldım ve 4 5 aydır bilgisayara elimi sürmedim. Ben yokken sadece günlük işler ve Valorant için kullanılmış. FIFA22 oynarken değerler bu şekilde. OC değerlerini de aşağıya...
  3. Redmental

Yardım AMD Wraith Stealth Fan Kablosu Çıkmıyor !

İşlemcim R5 3600. Temizlik yapmak ve termal macun sürmek için fanı söktüm ama ne yaparsam yapayım anakartın pinlerine girmiş olan kablonun ucunu çıkarmıyorum. Ne yapmam gerekiyor ? (Bu arada kirli olduğuna bakmayın her yeri temizledim sadece bu bölge kaldı çıkaramadığım için elimi engelliyor.)
  4. Redmental

Yardım R5 3600 Fazla Isınıyor

CPB ayarı kapalı ve 3.6 GHz'de çalışıyor. Acaba voltaj mı fazla çünkü ayar yapmadım ? PUBG Lite girdim test için her şey ultra 1080p işlemci 85 derecelerde geziyor. @RevDeisDou
  5. Redmental

Gaming Gecesi R5 3600 İşlemci Alanlar

1 dakika içinde 30 tane stoğu tüketen herkese selamlar. 2 haftadır takip ediyorum yine alamadım yine alamadım. Almak isteyip almayanlar var mı ?
  6. Redmental

Öneri Bir Efsanenin Doğuşu İçin İşlemci Önerisi

Uzatmadan direkt sistemi buraya bırakıyorum ; Anakart : B450M S2H ( kargoda ) RAM : 8x2 3000Mhz CL15 ( kargoda ) GPU : EVGA GTX 1070 Tİ FTW ULTRA ( elimde ) Kasa : Corsair Spec Delta RGB ( elimde ) PSU : Corsair VS550 80+ ( elimde ) --- Tek bir şey kaldı , işlemci seçiminde çok kararsızım...
  7. Redmental

R5 3600 Isınma Sorunu

Stok fanı yetersiz olan bu işlemciyi 2 veya 2.5 ay kullanacağım. Sıcaklık değerlerini vs. paylaşacağım yine fakat merak ettiğim bir şey var , işlemci ısınması ciddi zararlara yol açar mı ? Oluşursa ne gibi sorunlar oluşabilir ?
  8. Redmental

İtopya Neden R5 1600 AF Getirmiyor ?

Dostlar konu hakkında bilgisi olan var mı ? Her yer deli gibi 1600 AF satıyor iken İtopya neden hâlâ 14nm modelini satıyor ?
  9. Redmental

Yardım R3 3300X VS R5 3600

Arkadaşlar @Abdullah Hacıgül biraz önce R3 3100 ve R3 3300X işlemcileri İ3 9100F - R5 1600 AF - R5 3500X - R5 3600 gibi işlemcilerle karşılaştırdığı videoyu yayınladı. Fakat ben çok arada kaldım. Oyun performansında R3 3300X VE R5 3600 arasında max. 5 FPS bazen 1 FPS fark. Ama ben oyundan ziyade...
  10. Redmental

Kalitesiz Termal Macun

Kalitesiz termal macun kullanımı ne gibi sıkıntılara yol açabilir? Eski laptopumun fanını değiştirirken aldığım fanın yanında GD66 diye çin malı 10 TL lik termal macun göndermişler. Kullansaydım ne olurdu ?
Top Bottom