Arama sonuçları: *

1. C

Çözüldü✓ MSI GAMING X TRIO 4070 25 BİN TL VERİLİR Mİ ?

O fiyata PNY-ZOTAC 4070 ti da bulabilirim biliyorum. Ancak 4070 ti düşünmüyorum pc özelliklerimden ve ekstra psu-monitör vs masrafı gerekeceğinden. Ancak bir parça alırken en kalitelisi olmasa bile en kaliteye yakın olsun diyorum. Geçmişteki Galax 2070 super deneyimimden sonra bu tarz markalara...
  2. C

Yardım PNY XLR8 GAMİNG VERTO SERİSİ NASILDIR ?

Bu seri nasıl arkadaşlar ? Bununla birlikte Gigabyte eagle, galax ex gamer, Msi ventus 3x de yaklaşık aynı fiyat. Hangisini önerirsiniz?
  3. C

Yardım RTX 4070 MSİ VENTUS 3X VS GALAX EX GAMER WHİTE

Merhaba. Şu an piyasada en ucuz 4070 ler bunlar sanırım. Teknobiyotik güvenilir zaten ancak dfs bilgisayarı duymadım. Linkleri aşağında. Ek bir öneriniz varsa da açığım...
  4. C

Yardım ASUS DUAL RTX 3060 V2 LHR 12GB OC ÇOK ISINMA SORUNU

Merhabalar. 4 adet corsair sp 120 elite fana sahip corsair 4000d kasa kullanıyorum yani hava akışım gayet iyi. Ancak oda sıcaklığım 25 C iken ekran kartım oyunda ortalama 75C, oda sıcaklığım 29 C iken ekran kartı 79-80 C oluyor. İzlediğim videolarda gördüğüm kadarıyla ekran kartı bu kadar...
  5. C

Asus Dual 3060 OC V2 Ses sorunu

Merhabalar. Konuda belirttiğim ekran kartına sahibim. Garantisi bitti. İlk yıl herhangi bir sorun yoktu. Sonra ise sıcaklık 65 C civarına gelince (Fan devri % 73 iken) sanki fan sağa sola çarpıyormuş gibi gürültülü bir fan sesi geliyordu. Ancak sıcaklık ve fan devri daha yukarılara çıkınca bu...
Top Bottom