Arama sonuçları: *

1. blentpge

Bilgisayar gözlüğu onerileri

Arkadaslar oyun oynarken gozlerim yoruluyor ve kizarıyor. Ayni durumu yaşayan varmı. Gözlul onerileriniz varmı? Veya doktora gittiginizde ne önerdi
  2. blentpge

Arkadaşlar Bilgisayar Başında göz koruması içinn gözlük tavsiyesi varmı ?

Arkadaşlar bilgisayar başında çok duruyorum gözlerim bozulmasin diye gözlük arıyorum önerileriniz varmıdır?
  3. blentpge

Arkadaşlar sizce Nimo Tv mi yoksa Dlive mı ?

Arkadaşlar ben yayın yapıcam kararsız kaldım. sizce hangisini kullanmalıyım
  4. blentpge

Twitch için yaratıcı yayın nickleri önerir misiniz? ?

twitch yaynı yapıcam. PUBG mobile falan oynucam. youtube kanalımın ismi OyunSever. aynı zamanda twitch içinde bir isim düşünüyorum fakat aklıma gelmıyor
  5. blentpge

Arkadaşlar bildiğiniz internet kısıtlama programı varmı?

oyun oynarken çok ping giriyor. evdekiler film falan indiriyor sürekli laf dinlemiyorlar. bildiginiz uygulama varmıdır ?
  6. blentpge

Sizce Ryzen 5 3600 ün rakibi intelin hangi işlemcisidir.

Merak ediyorum arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum
  7. blentpge

Arkadaşlar elimdeki kağıdı nasıl worde geçiririm?

elimde 3 sayfalık yazı var bunu worde geçirmemi sağlayacak bildiğiniz program varmı ?
  8. blentpge

Youtube Kanalım İçin Öneriler İstiyorum arkadaşlar. (Size Güveniyorum)

Bir arkadaşım 1000 izlenme ve 4 bin saat sınırının geçince para kazanmaya başvurmuş. fakat youtube reddetmiş. çünkü kopyalanan içerik olduğu için. Benimde bir film kanalım var 800 kadar abonem var. Ben oyun videoları atmak istiyorum. Fakat birkaç ay sonra para kazanma için başvurduğumda filmler...
  9. blentpge

Arkadaşlar hangi kredi kartına başvursam sizce ?

arkadaşlar en uygun ve mantıkl olan hangisi sizce pek bilgim yok bu konularda
  10. blentpge

Arkadaşlar sizce şuanda en erken dagıtım yapan hangi sirket?

arkadaşlar pc alacagım ve 1 hafta 10 gün içerisinde gemesini istiyorum. sizce hangi şirket en erken yollar
  11. blentpge

İNTERNETE DOSYA YÜKLEME

Arkadaslar yaklasık 10 gb kadar dosya yüklicem nasıl yükleyebilirim
Top Bottom