Arama sonuçları: *

1. LokmanBey

Steam PUBG siyah ekran hatası [HATA ÇÖZÜLDÜ]

Steam doğrulaması ve aklınıza gelecek her türlü şeyi yaptım ama siyah ekran hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz?
  2. LokmanBey

Windows 10 22h2 güncellemesi sonrası hogwarts legacy açılmıyor

Gölgelendirmeler açılıyor kısmında bir süre sonra oyun kapanıyor çözümünü bilen var mı?
  3. LokmanBey

Warband'da krallığa mı katılayım yoksa gelişip krallık mı kurmalıyım?

Arkadaşlar oyunda karar veremediğim bir konu bu bir krallığa katılayım yoksa kendimi ve askerlerimi geliştirdikten sonra krallık kurmalıyım?
  4. LokmanBey

bully scholarship edition oyundan atma problemi!

Arkadaşlar oyunu aldım oyununun bir bölümüne kadar geldim ama oyundan atıyor 1 görev bile yapamaz hale geldim resmen oyunda 30 FPS sıkıntısı vardı 60 FPS yaptığım için olabilir mi? 1636121733 Oyunu silip tekrardan yükledim 30 FPS sabit şu anda ama oyundan zevk alamıyorum yine aynı problem oluyor
  5. LokmanBey

Counter Strike Global Offensive Yeni Gelen Güncelleme!

Arkadaşlar an itibaren oyun Stockholm Güncellemesi ile yeni gelen pass ve sticker ayrı etten yamalar eklendi https://blog.counter-strike.net/index.php/2021/10/35800/
  6. LokmanBey

Minecraft texturepack önerisi

selamlar Sade ve güzel bir texture pack arıyorum mavi olursa iyi olur Fps sıkıntım yok o yüzden güzel önerilerinizi bekliyorum örnek görsel paylaşayım Eski texturepack'imden bir fotoğraf buna benzer yada bunu bulabilirseniz çok mutlu olurum
  7. LokmanBey

Minecraft eski texturepack'imi bulmam için yardım eder misiniz?

Arkadaşlar texturepack bu bulabilir miyiz 2019 yılında kullanıyordum araştırdım ama bir türlü bulamadım yardımcı olur musunuz?
  8. LokmanBey

Ekran kartsız oynanabilecek oyun önerisi

Selamualeyküm arkadaşım ile birlikte oyun oynamak istiyorum ama ekran kartı yok hangi oyunları oynayabiliriz sistemi İntel Core İ5-3330 CPU - 8 GB ram ekran kartı alana kadar oyun önerilerinizi bekliyorum Cs 1.6 yada Minecraft oynuyoruz ama onlarda bir zaman sonra sıktı
  9. LokmanBey

GTX 750 Tİ MB & Bannerlord En uygun Ayar

Selamualeyküm arkadaşlar GTX 750 Tİ , intel xeon x3440 işlemci 8 gb ram bir bilgisayarım var MB & Bannerlord en uygun ve performanslı ayar hangisidir bir sürü ayar var tam olarak emin olamadım sizlere danışmak istiyorum görüntü kalitesi çok kötü olmasın oynanabilir bir seviyede olması yeterlidir...
  10. LokmanBey

Cyberpunk 2077 GTX 750 Tİ ?

720P low ayarlarda 30 FPS veriyor sizce değer mi oynamaya?
  11. LokmanBey

Ets oynarken dinlenicek müzikler ?

Selamualeküm arkadaşlar ets 2 oynarken önerebileceğiniz güzel bir şarkı varmı yabancı,rap gibi şarkılar olmasın türkü,arabest veyahut pop olabilir ?
  12. LokmanBey

the last of us 2 neden bu kadar kargaşa yarattı ?

Arkadaşlar hiç the last of us oynamama rağmen oyun dünyasında neden bu kadar tepki topladı oyunun inceleme videolarınız izledim gayet güzel görünüyor bu kargaşanın nedeni nedir ?
  13. LokmanBey

The witcher 2 oyun ayarları

Arakadaşlar oyunu yüksek ayarlarda oynuyorum görüntüyü bozmadan gereksiz ayarlar varsa söylüyebilirmisiniz ?
  14. LokmanBey

The withcer 2 fps sabitleme

Selamualeyküm the witcher 2 oyununda fps sabitleme varmı varsa nasıl yapabiliriz ?
  15. LokmanBey

20 TL'ye steam oyun ?

Selamualeyküm arkadaşlar bana güzel bir oyun önerebilecek varmı eğlence oyunları falan olmasın hikayeli oyun olmasını isterim ama önerilerinize açığımdır :)
  16. LokmanBey

Alacağın oyunu torrent'den denemek

Selamualeyküm benim gibi yapıp alacağı oyunu ilk başta deneme amaçlı olarak torrenten indiren varmı yoksa sadece benmi böyleyim (deneme amaçlı indiriyorum sonra oyunu orijinal satın alıyorum) :D
  17. LokmanBey

prince of persia hangi oyunu almalıyım ?

Selamualeyküm Prince of Persia: Warrior Within , Prince of Persia: The Forgotten Sands , Prince of Persia: The Two Thrones ve prince of persia var hangisini alsam beni mutlu eder ?
  18. LokmanBey

Steamdan oyun önerisi

Selamualeyküm mağlum steam yaz indirimleri geldi oyun almayı planlıyorum önerebileceğiniz oyunlar varmı şahsen mount of blade ve prince of persia oyunlarını alacağım 100 TL bütçem var
  19. LokmanBey

Dying light fps kaybı

Selamualeyküm Arkadaşlar Dying Light Satın Aldım Ama Düşük Ayarlarda 50-100 Alıyorum Bazı Yerlerde İse Fps 40 Kadar Düşüyor Sorun Nedir Acaba Gta 5 Yüksek Ayarlarda Oynatan PC Dying Light Performans Alamıyorum Fazla Öneri Varmı ?
  20. LokmanBey

Dying Light Fps Kaybı

Selamualeyküm Arkadaşlar Dying Light Satın Aldım Ama Düşük Ayarlarda 50-100 Alıyorum Bazı Yerlerde İse Fps 40 Kadar Düşüyor Sorun Nedir Acaba Gta 5 Yüksek Ayarlarda Oynatan Pc Dying Light Performans Alamıyorum Fazla Öneri Varmı ?
Top Bottom