Arama sonuçları: *

1. M

Huawei nin bu laptopu alınır mı?

Üniversiteye gideceğim için laptop alacağım arada sırada minecraft valorant gta 5 gibi oyunlar oynıyacağım çok bir oyun performansı beklentim yok ben bunu buldum sizce alınır mı https://www.vatanbilgisayar.com/huawei-matebook-14-12-nesil-core-i5-1240p-16gb-512gb-ssd-14inc-w11.html
  2. M

19-20k Laptop önerisi

19-20k arası laptopa ihtiyacım var masaüstü al falan demeyin, arada oyun oynanacak, hafif olsun önerilerinizi bekliyorum
  3. M

Apple m1 çipli macbook air

Selam arkadaşlar Appleın sayfasında 13 inç 8gb ram m1 çipli macbook air alana yanında airpods hediye ediyorlar böyle bir kampanya var bu kampanya ne zamana kadar geçerli veya kimlere geçerli bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  4. M

13-16k bütçe laptop önerisi

Merhaba, laptop alacağım valorant gta 5 tarzı oyunlar oynuyorum onun dışında gündelik kullanacağım bütçem 13k ile 16k arası tavsiyelerinizi bekliyorum
  5. M

Min 13 Max 16k bütçe laptop önerisi

Üniversiteye gideceğim için laptop alacağım Valorant Gta 5 Tarzı oyunlar oynuyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum
  6. M

Selam arkadaşlar 14-15k Civarı bütçem var laptop alacağım

Selam arkadaşlar laptop alacağım max 16k bütçem var (14-15k civarı olsa iyi olur) arada sırada oyun oynarım onun dışında gündelik kullanacağım ekranı büyük ve ekran çözünürlüğü yüksek olursa sevinirim.
  7. M

Vergisiz şekilde 15k civarı Laptop önerisi

Selam arkadaşlar sanırsam üniversite öğrencilerine ilk kereye mahsus telefon ve bilgisayarlarda vergi kalkıyormuş benimde laptopa ihtiyacım var vergisiz hali 15k civarı falan olsa benim işimi görür tavsiyelerinizi bekliyorum
  8. M

20k civarı laptop önerisi

Selam arkadaşlar 20k bütçem var Üniversiteye gideceğim için laptop alacağım önerilerinizi bekliyorum
  9. M

20k civarı Laptop önerisi

Selam arkadaşlar, üniversiteye gideceğim için laptop alacağım. Bütçem 20k civarı önerilerinizi bekliyorum
  10. M

20k bütçe laptop önerisi.

Merhaba arkadaşlar 20k bütçem var (1-2k daha zorlayabilirim) Laptop arıyorum, üniversiteye gideceğim için alacağım tavsiyelerinizi bekliyorum.
Top Bottom