Arama sonuçları: *

1. Spawl

Bu fiyata bu oyunlar alınır mı ?

The Last of Us™ Part I UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu God of War Red Dead Redemption 2 Tom Clancy's Rainbow Six Siege ve Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Lüks Sürüm. hepsi 1500 gibi fiyata geliyor assagı yukarı mantıklı mı sizce
  2. Spawl

oyun önerileri pc (popüler oyunlar)

beyler selamun aleyküm kötü bi geçmişten sonra oyun oynamaya karar verdim epic gameste indiririm var hikayeli güzel oyun önerilerinizi almak istiyorum
  3. Spawl

Sistemim hakkında (fps-ısınma-performans-uyum)

Beyler selamun aleyküm aşağı yukarı şöyle bir sistem alıcağım bu sistem kaç fps verir (valorant) kaç derece olur tahminen ,uyumlu olur mu önerir misiniz? sistemm: r5 5600 rx6500xt 16 8x2 gb ram 3200mhz 250gb ssd+1tb hdd 650w psu 144hz 1ms asus
  4. Spawl

Valorant hesabım kaç TL eder?

arkadaşlar merhaba valorant hesabım var ve içindeki skinlerle beraber fiyatını ortalama merak ediyorum RANK: PLAT 2 Skinler: Yağmacı vandal, Asil vandal, Oni phantom , İyon operator, Yağmacı bıçak, Altın afet hançer, Bir adet battlepass
  5. Spawl

Valorant'ta ki En İyi Bıçağı Oyluyoruz

merhaba arkadaşlar sizce oyundaki en iyi bıçak hangisi ? eğer belirttiklerim dışında varsa belirtebilirsiniz cevaplarınız için teşekkürler
  6. Spawl

Valorant yardım lazım

merhaba arkadaşlar son zamalarda baya bir rank düştüm, baya bir lose aldım, maçlar ise hep unlucky oluyor takımıma kötü oyuncular geliyor. Kendime takım kuramıyorum ,bende kötü oynamıyorum genellikle, ama full yeniliyorum son zamanlarda ve mentalim baya kötüleşti mesela 10 lose alıyorum sonra 1...
  7. Spawl

Valorant fps artırma

merhaba arkadaşlar valorantta kayda değer bir fps artırıyor dediğiniz bir fps artırma yöntemi varmı şimdiden teşekkürler
  8. Spawl

Discord gibi uygulama önerisi

Merhaba arkadaşlar valorant oynuyorum ve şuna kanaat getirdim ki discord gerçekten oyunlarda fps düşüklüğü ve droba sebep oluyor aynı şey bende olduğu gibi arkadaşımda da oluyor ve şuan da discord gibi fps düşürmeyen uygulama önerisi istiyorum (TeamSpeak3 de sunucular paralı kuruluyormuş...
  9. Spawl

Valorant yağmacı bıçak vs delipop bıçak hangisi alınır?

beyler soru başlıkta hangisi daha güzel kullanan varmı ? gerçekten çok arada kaldım jett oynuyorum bu arada
  10. Spawl

Valorantta nasıl tilt olunmaz?

merhaba arkadaşlar valorantda yada oyunlarda nasıl tilt olunmaz bunu nasıl engelliyebiliriz
Top Bottom