Arama sonuçları: *

1. Z

Bilgisayarda yalnızca c diskine format atabilir miyim?

Bilgisayarıma format atmak istiyorum fakat yalnızca c diski gitsin istiyorum. D ve E sürücülerinde silinmemesi gereken dosyalarım var bunu yapabilmem mümkün mü? mümkün ise nasıl yapabilirim?
  2. Z

Arkadasim neredeyse 10 dakikada bir mavi ekran yiyor

Arkadasim çok sık mavi ekran hatası alıyor. Fakat aşağıda valorant oyunu açıkken daha az mavi ekran yiyor. sorunun çözülmesi için dün format attı fakat atarken bile mavi ekran hatası aldı ve windows yükleyip kendi atmayı denedi ama yine mavi ekran hatası aldı. Artık hem bilgisayarin içinde...
  3. Z

Formatım ne zaman biter?

Windows üzerinden bilgisayarı sıfırlaya tıkladım. Tüm sürücüleri temizleye tıkladım. Bir kaç saat sürebilir diyordu fakat 3 saat olmasına rağmen daha %30 bu me zaman biter acaba bi anda %90 a falan atma durumu var mı?
  4. Z

monitörün sağında ve solunda siyah boşluklar var

ekran tam oturmuyor
  5. Z

bilgisayar durduk yere donuyor yeniden başlatınca düzeliyor

Bugün olmaya başladı. Bugün 2. kez oldu ve artık konu hakkında bilgi almak istiyorum. Başına gelen varsa söyleyebilir mi veya neyden kaynaklandığını bilen sistemim aşağıda
  6. Z

windows güncellemesi sonrası fortnite fps düşüklüğü

dün gece windows güncellemesi yaptım. Sabah fortnite girdiğimde oyun takılıyordu. radeon software baktığımda performans sınırda 33 fps diyordu. Bilgisayarı yeniden başlattım 30 40 dk sonra yine başladı bu sorun. Sistemim aşağıdaki fotoğrafta
  7. Z

Pc kapattığımda kulaklığın ışığı yanmaya devam ediyor

Arkadaşlar bilgisayarı kapattığımda mousenin ışığı sönüyor fakat kulaklığın ışığı yanmaya devam ediyor. Ne yapmalıyım
Top Bottom