Arama sonuçları: *

1. B

internet tarayıcısı önerisi

opera bellek kullanımı ortalama 750 mb ve sanırım verilerimizle alakalı sorunlar varmış arkadaşlar öyle bi internet tarayıcısına ihtiyacım varki 1-)bellek kullanımı 100-200 mb arasında olacak 2-)verilerimi koruyacak ve verilerimi tutmayacak ve 3.parti kişilere satmayacak böyle bi internet...
  2. B

adblock kullanmak caiz mi ?

arkadaşlar adblock kullanmak caiz mi , sizce kul hakkına giriyor mu ?
  3. B

Soundpad demo ile normali arasındaki fark ?

soru yukaruda
  4. B

1000hz televizyon ne oluyor ?

1000hz nedir abi bide fiyatları 3000 TL'den başlıyor normal monitörlerde bile ne fazla 360hz satışa çıkacak yakın zamanda 1000hz nedir ? https://www.vestel.com.tr/40-inc-smart-4k-ultra-hd-tv-40u9400 1606999241 up up
  5. B

internetten logo tasarlayıp satarsak .... ?

arkadaşlar vergi konularını çok bilmiyorum yaşıımda 18'in altında ben logo tasarlayıp satmak ve gelir elde etmek için udemy'den kurs aldım ve devam ediyorum eğer ben ileride bi satış yapıp gelir elde edersem bunun vergisi oluyor mu ?
  6. B

internetten para kazanırsak vergi ödemek zorundamıyız ?

soru yukaruda
  7. B

en sevdiğiniz rapçi ?

Başlatıyorum benim HİDRA yaklaşık 7 seneden beri dinliyorum
  8. B

steam çöktü mü ? bağlanamıyorum

arkadaşlar csgoya bağlanamıyorum steam kütüphanesine bağlanamıyorum arkadaşımda steam kütüphanesine bağlanamıyor .
  9. B

18 yaş altı yayın açabilir mi ?

twitch vs ... ?
  10. B

canva'da bi şeyler tasarlayıp satarsak telif hakkına girer mi ?

soru yukarıda 1605358094 @softwaredevelopers
  11. B

avrupaya nasıl giderim

arkadaşlar minumum 2 sene avrupada kalma hayallerim var nasıl giderim yaş 16
  12. B

2023 dolar ve euro ne kadar olur ?

arkadaşlar abartmayın veya küçümsemeyin gerçek tahminlerini nedir ?
  13. B

trendyol paylaş kazan kampanyası nedir ?

trendyol paylaş kazan kampanyası nedir ?
  14. B

bilgisayardan nasıl para kazanırım ?

para biriktirmem lazım
  15. B

beyler mic girişi bozuldu napıcam ?

beyler mic girişi bozuldu napıcam ?
  16. B

anket doldur kazan doğru mu ?

https://www.kazanclianketler.net/?campaign=ParaKazanma&device=c&matchtype=b&keyword=para%20kazanma&adposition=&gclid=CjwKCAjwwab7BRBAEiwAapqpTE1SUcioDaK22iw4aaE9K8rLvmk0BUiw-xSoKs42D_bxh2MvaAMHrBoCNiUQAvD_BwE güvenilir mi ve bu sitenin olayı nedir ?
  17. B

oğrenmek ve hobi edinmek için siber güvenlikle alakalı

oğrenmek ve hobi edinmek için siber güvenlikle alakalı videolar ve çalışmalar yapıyorum fakat yardım alabileceğim herhangi bi dc grubu yok bana bu alanla ilgili yardım ve destek alabileceğim dc grubu önerir misiniz ?
Top Bottom