Arama sonuçları: *

1. KG68

Instagram maillere ne zaman cevap verir

Bir hafta önce telefonum çöktü Instagram hesabımı daha önce çalmaya çalışmışlardı bende Google Authenticator ile korumaya almıştım telefon çökünce kodlar gitti yedek kodun SS i de gitti. Instagrama selfie videosu attım, mail attım cevap yok bugün 13 gün oldu ne zaman cevap verirler acaba...
  2. KG68

İnstagram iki adımlı doğrulama

arkadaşlar hayırlı akşamlar 1 hafta önce telefonum çöktü tekrar yaptırdığımda google authenticator kodları gitti 8 haneli yedek kodun ekran resmi de gitti instagramıma hiçbir şekilde erişemiyorum ilk hesabım bütün arşivim o hesapta mail yolladım bir kaç kere , destek kısmında selfie videosu...
  3. KG68

Instagram 2 Adımlı doğrulama iptal etme

Telefonum çöktü. Çöktüğü için Google Authenticator kodlarımda maalesef gitti yedek kodu da kaydetmemişim destek talebinde bulundum selfie videomu istediler attım 3-4 iş günü içinde geri dönüş sağlarız dediler 5 gün oldu daha cevap yok. Ekstra olarak az önce help.instagram.com mail adresine mail...
  4. KG68

Instagram 2 Adımlı doğrulama iptal etme

Telefonum çöktü. Çöktüğü için Google Authenticator kodlarımda maalesef gitti yedek kodu da kaydetmemişim destek talebinde bulundum selfie videomu istediler attım 3-4 iş günü içinde geri dönüş sağlarız dediler 5 gün oldu daha cevap yok. Ekstra olarak az önce help.instagram.com mail adresine mail...
  5. KG68

snapchat hesabım kitlendi

normalde snapchate telefondan giriyordum ama bilgisayarda emülatör den de girmiştim ama bu yasakmış tabi ben bunu bilmiyordum hesabımı geçici kitlediler sonra geri açıldı 6 saat gibi bi sürede sonra tekrar bilgisayardan bir daha girdim yine geçici olarak kitlendi yazıyordu sonra biraz araştırdım...
  6. KG68

İnstagram hata veriyor ve donuyor

Story attım ve az önce story me kimin baktığına bakmak için girdim baktıktan sonra tekrar geri geldiğimde instagram dondu bir çok şey denedim ama sonuç alamadım ne yapmalıyım
  7. KG68

Instagram post sorunu

Profil fotoğrafı veya post atmaya çalıştığımda sağ üstteki mavi ileri butonu çalışmıyor çok araştırdım bi sonuç bulamadım fotoğrafı bırakıyorum buraya düzenleme bölümünde kalıyor
  8. KG68

Konum etiketi yapamıyorum bi el atsanız

Eklediğim fotoğrafı Snapchat de birisi paylaşmış alt tarafta bulunan konum etiketi çok hoşuma gitti acaba onu nasıl yapabilirim.
  9. KG68

Twitter askıya alınmış hesap

Bir hesabım vardı numara kayıtlıydı hesap askıya alındı bende yeni hesap açtım ama oraya telefon numaramı kaydedemiyorum telefonnumarası kullanılıyor demiyor şu anda kaydedemiyoruz yazıyor acaba neden olabilir askıya alınan hesaba kapatma talebinde bulundum ama bi sonuç yok sizce neden kaydetmiyor
  10. KG68

askıya alınmış hesap

aynı numaraya ait iki twitter hesabım vardı biri askıya alındı diğerinde de yanlışlıkla numarayı sildim ama tekrar eklemek istediğimde numarayı şu anda kaydedemiyoruz diyor acaba diğer hesap askıda olduğu için mi kaydetmiyor ben telefon numaramı nasıl eklerim 30 gün sınırı varmış galiba 30...
Top Bottom