Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

Oda düzenini değiştirmeyi düşünüyorum

Şuan ki oda düzenim bu şekil de köşe masa koymayı düşünüyorum ve sol duvar da pencere olduğu için şuan ki masamın olduğu yere koyamıyorum Aklım da ise şöyle bir oda düzeni var fakat karar veremedim o yüzden size de sormak istedim Bu şekil de yaparsam pencerenin önünü kapatmamış olacağım ve...
  2. Eray Yılmaz

Da-md2 alıp fahiş fiyata satanlar

arkadaşlar bildiğiniz gibi 26,12,2020 tarihinde @Abdullah Hacıgül yeni sistem çıkardı adı da-md2 neyse bizim arkadaş sistemini letgoya koydu bende bakarken altta gözüme çarpan 2 ilan oldu 2 side da-md2 sistem di ilan 1 ...
  3. Eray Yılmaz

6250tl 1050ti li sistem

arkadaşlar bilen bilir az önce bir arkadaş konu açtı attığı linkteki adama yazdım adam sonunda geri dönüş yaptı ve küfür edecem dedim sözümün eriyimdir şimdi küfürü bekliyor adam ama aklıma bir soru geldi mahkemelik olma ihtimalim var mı? link...
  4. Eray Yılmaz

Forum un kralı Rambo hakkında bilgi

Merhaba arkadaşlar fark ettiniz mi bilmiyorum ama bu gün forum a girdiğimde @Rambo_87 hoca pp sini kaldırdığını fark ettim profiline girdiğimde hata veriyordu dc den konuştum forum u bırakmış size dc konuşmamızı atacağım eklemek isteyen olursa ekleye bilirsiniz dc: ertu27#7103 sizce haklımı...
Top Bottom