Arama sonuçları: *

1. L

Sarı filtre sigara önerisi

Beyler marlboro touch blue içiyorum normalde de sarı filtreye geçeceğim öneriniz nedir? (Hafif tercihim)
  2. L

Otostop Çekerken Telefonumu Arabada Unuttum (YARDIM)

Otostop çekiyorduk arkadaşlarla bi adam durdu bindik işte cebimde küçük olduğu için telefon düşebiliyor telefon düşmüş işte arabada plakasını falan bilmiyoruz şarjım da 20 falan baya aradık sanırım 15e falan düşmüştür, nasıl bulabiliriz? Eğer şarjı biterse telefonun açılışta sim kodu var o da...
  3. L

Tat ve Koku Değişimi Yaşıyorum (4 Aydır)

15 tatil zamanı işte evde acıktım daha öncesinde youtube'da gezerken mısır nişastası ile patates kızartması yapımı görmüştüm, acıkınca onu yapma kararı aldım ben biraz abarttım malzemeleri. Malzeme şunlardı; un, mısır nişastası ve kabartma tozu. Patatesi bunların içine koyuyordum sonra çıkartıp...
  4. L

DropShipping'den Anlayan Bakabilir Mi?

Sermayem var, udemy de bir kac ders alip bitirecegim hesabimin suspend yemesini en aza indirmek icin, aklima tek takilan soru bu yaptigim satislarin vergisini nasil odeyecegim? Biraz arastirdim da bulamadim eger siz biliyorsaniz veya bildiginiz bir kaynak var ise paylasirsaniz cok sevinirim.
  5. L

Kendime hakim olamıyorum

Arkadaşlar, sabah 8'de kalkıcam diyorum kalkıyorum sonra tekrar uyuyorum amaan ne olacak 1 saat geç uyansam diyorum. Skin katlıyorum 3-4 katına sonra ya zaten katladım katlicam kadar fitlese de bir şey olmaz diyorum sonra skini hepten batıyorum sinirlerim bozuluyor unutamıyorum. Böyle bir çok...
  6. L

1000 aboneli kanal kaç TL eder?

1000 aboneli kanal almak istiyorum, fiyatı sizce ortalama kaç TL olur? Kanal satın alan var ise kaç TL'ye aldığını yazarsa sevinirim.
  7. L

Cumhurbaşkanı olsanız getireceğiniz kanunlar?

Soru başlıkta, neler getirirdiniz? Veya işler böyle yürümüyor mu istediğimizi yapamıyor muyuz?
  8. L

Örnek aldığınız kişiler veya kişi?

Merak ettim kimleri örnek alıyorsunuz, veya almıyor musunuz?
  9. L

Dolandırıcının telefon numarası ile ne yapabilirim?

Bir tane çocuk dolandırdı beni telefon numarası vardı ona güvenerek verdim parayı zaten. 40TL gitti para önemli değil ancak gerçekten ciddi bir vaktimi harcadı. Telefon numarası ile ne yapabilirim acı çeksin istiyorum.
  10. L

Steam 5$ sınırı kaldırma?

Steam'da bildiğiniz üzere pazar alışverişi yapabilmek için 5$ ve üzeri harcamamız gerekli, oyun almak istemiyorum CS:GO operasyon bileti DLC sayılıyor mu? Bilginiz var ise yazabilir misiniz. Ayrıca steam desteğe yazdım ancak bir şey anlayamadım. SS i aşşağı bıraktım.
  11. L

Bu akım korumalı priz nasıldır?

https://www.itopya.com/s-link-swapp-sp10af_usb-31a-18m-15mm2-10lu-akim-kor-gri-2-usb-port-3100ma-5v-priz/ Kullanan var mı? Tavsiye ediyor musunuz? Sistem alacağım yakında ne olur ne olmaz diye almak istiyorum akım korumalı priz bunun fişi de fazla ondan dolayı işime yarar.
  12. L

CSGO ENVANTER LİMİTİ NE KADAR?

Arkadaşlar CS:GO da envanterime max kaç kasa alabilirim?
  13. L

CSGO YENİ GELEN KAPSÜL STİCKER FİYATLARI NE DURUMDA OLUR?

Bildiğiniz gibi dün gece yeni kapsüller geldi, bende açayım dedim tekte kırmızı vurdum sonra yine açayım dedim pembe vurdum linklerini aşşağıya bırakıyorum şu anda fiyatları düşük gibi 1 hafta sonra cs.money yada swap.gg de takas yapacağım. Sizce fiyatları artar mı düşer mi? Pembe olan sticker...
  14. L

CSGOYA NE GÜNCELLEMESİ GELDİ?

şu anda csgoya güncelleme geldi haberi olan var mı ne ile ilgili olduğundan büyük bi güncelleme değil ama küçük
  15. L

CSGO OPERASYON NE ZAMAN İNDİRİME GİRER

CSGO operasyon bileti ne zaman indirime giriyordu tam vakit olarak son 1 ay kala diye hatırlıyordum doğru mu hatırlıyorum?
  16. L

CSGO ÇÖKTÜ MÜ? MAÇ BULMUYOR

Csgo maç bulmuyor basit eğlence girsem dahi, aynı sorunu yaşıyor musunuz?
  17. L

CSGO Operasyondan ultra mega kar

Selamuna aleyküm şöyle bir düşüncem var. CSGO da operasyon biletleri genelde son zamanlara doğru %40 indirime giriyor. 127TL'den 77TL'ye düşmüş oluyor. 1 Hesap ta tüm görevleri yapıp 100 yıldıza 50 tane kırık diş operasyonu kasası alırsak kasanın tanesi 6tl komisyon ile birlikte 5,20 ye düşüyor...
  18. L

CS:GO JailBreak sunucumu nasıl geliştirebilirim?

Reklam olarak yazmıyorum, jailbreak sunucum var aranızda illa ki jailbreak oynayan vardır sunucu da ne var ise ilginizi çekebilir? Yani sunucu ne yaparsa o sunucuyu seversiniz o sunucuda kalırsınız. Biraz yardıma ihtiyacım var bu konuda.
  19. L

Steam guard kodu alamıyorum.

Telefon numaramı değiştirdim doğru yazdığına eminim zaten yedek kod alırken geldi sms çıkış yapmıştım girerken Steam guard SMS gelmedi yedek kodum vardı öyle girdim Steam guard sekmesinde kod yazmıyor telefondan giriyorum bu arada normalde yazıyordu degisinc eyazmadi onaylamalarda mesela sadece...
  20. L

Bitcoin Alım-Satım nasıl yapılır? Düşük bütçe ile kar yapabiliyormuyuz?

Soru başlıkta, 50-100TL gibi ufak bütçe ile kar yapabilir miyim? Maximum kaç TL katlayabilirim?
Top Bottom