Arama sonuçları: *

1. L

BITEXEN 10 DAKIKADA 150TL KAZAN!

Bitexen borsası yeni referans etkinliği başlattı. Kayıt olup KYC yapan üyeler 20 Btxn kazanıyor. Güncel değeri 150 TL Yapılması Gerekenler: Referans Linki: https://www.bitexen.com/sign-up?ref=616566417 Kampanya resmi açıklama...
  2. L

icrypex bedava 30tl (yatırımsız)

https://www.icrypex.com/tr sitesine girin ardından bilgilerinizi girip referans kısmına bu kodu girin 1s8w8mvql23at48d kayıt olduktan sonra hesabınıza 30tl değerinde bitcoin yansıyacak easy sell kısmından TL'ye çevirip banka hesabınıza çekebilirsiniz. ayrıca arkadaşınızı davet ederseniz 20tl...
  3. L

Bedava 30 dolar çıkardım :D

Dostlar 3 tane kutu açtım ben toplam ilk 10 dolar değerinde dot çıktı ardından 1 dolar değerinde ethereum çıktı ardından 20 dolar değerinde Shiba çıktı :D numara ile kayıt oluyorsunuz siteye beleş 1 kutu veriyor şansını denemek isteyen varsa linkten üye olabilir Not: yatırım tavsiyesi değildir...
  4. L

5 Dakikada 30TL Kazanmak! (6 MİLYON TL AİRDROP | Ödeme Kanıtlı)

Bitlo sitesi 3 milyon TL değerinde Waves coin dağıtıyordu şimdi ödül havuzuna bir 3 milyon TL daha eklendi :D Olay çok basit siteye referans kodu ile kayıt oluyorsunuz ardından ya ileri seviye doğrulamayı yapıyorsunuz ya da hesaba dilediğiniz miktarda TRY yatırıyorsunuz, ardından 30TL ödülünüz...
  5. L

Bitexen 30 TL üyelik kampanyası

30 Nisan'a kadar geçerli Bitexen sitesine referans kodu ile kayıt olan herkese, Bitexen 1 BTXN Coin veriyor. (Değeri şu anda 25-35TL arasında değişiyor) Siteye kayıt olduktan sonra gerekli doğrulamarı yapmanız gerek, 3 adet doğrulama var onları yaptıktan sonra 1 dakika içerisinde hesabınıza 1...
  6. L

Binance Vadeli Islemler 14. Sorunun Cevabi Ne?

Sorularla alakam yok googledan vs. buldum diger cevaplari da 14. sorunun cevabini bulamadim bilen var ise yazabilir mi?
  7. L

Binance | 18 yaş altı para yatırma.

Binance'de 18 yaşımda olmadığımdan Annemin TC si ile açtım hesap, yaklaşık 4-5 gün önce. Bugün papara kartıma para attım (papara benim üstüme kayıtlı), Binance'de yatırmaya çalışırken "İşlem başarısız" hatası aldım, biraz araştırdım herkeste "İşlem başarısız banka hesabınızdan en az 1 kere...
  8. L

Binance | Papara ile kripto nasıl alabilirim?

Binance'de papara kartım ile nasıl kripto alabilirim? YouTube'de izledim bir kaç video ancak BTC alıp onlar arasından al-sat vs. diyorlar, yeni olduğum için pek anlayamadım. Anlayan var ise yardım edebilir mi?
  9. L

Kripto para yatırım önerileri?

Arkadaşlar böyle cidden bu işlerden anlayan bildiğiniz kişiler var mı arkadaşım birinden bahsediyor adam şu coin artcak diyormuş ona basıyormuş parasını yükseliyormuş 4K'dan 32K'ya çıkmış o adam sayesinde. Böyle bildiğiniz kişiler var mı?
  10. L

Binance kripto alma sorusu?

Yaşım küçük olduğundan dolayı Annemin TC kimliği ile açacağım, arkadaşım açtığın kimliğe kayıtlı kredi kartları ile yatırabiliyorsun diyor öyle mi? Kısaca Annemin TC kimliği ile açsam kendi papara kartım ile yatıramazmıyım?
Top Bottom