Arama sonuçları: *

1. Pykecan Cımbızoğlu

Laptoptan masaüstüne dosya nasıl, ne kadar sürede aktarılır?

Merhaba dostlar herkese iyi forumlar. Ben laptopumdaki 35gb dosyayı masaüstü bilgisayarıma aktarmak istiyorum. En hızlı aktarım nasıl olur? Sandisk Ultra Fit 64GB USB 3.0 Usb Bellek Bu USBye sahibim. Sizce 35gb dosyayı ne kadar sürede aktarırım ? 1591200379 Laptoptan USBye USBden masaüstüne...
  2. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Hi-Level SSD30ULT/120G iyi midir ? Kronik sorunu var mıdır ?

Öncelikle herkese iyi forumlar. Dostlar bildiğiniz gibi forumda herhangi bir ssd markasına illa birisi çıkıp bu ssd kronik sorunlu diyor. Sizce Hi-Level ultraspeed serisi nasıldır ? Kronik bir sorunu var mıdır ? 1590787594 Bir de Apacer Panther AS340 120GB ile arasında seçim yapacak olsanız...
  3. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Elimde incehesap hediye çeki var. Hangisini önerirsiniz ?

Öncelikle herkese iyi forumlar. Dostlar incehesaptan bilgisayar aldığım için 30tl lik hediye çeki kazandım. Yaklaşık 200tl gibi bir bütçem var. İşin ilginç tarafı ne alıcağımı da bilmiyorum. Geçen haftaya kadar m.2 alayım diyordum ama SSD ile arasında saniyeler olduğunu gördüm. Oyunlarda sanırım...
  4. Pykecan Cımbızoğlu

Adata XPG SX8200 Pro 256GB 3500MB/1200MBs M.2 ssd almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Adata XPG SX8200 Pro 256GB 3500MB/1200MBs M.2 ssd almayı düşünüyorum önerir misiniz? Bir de aradım fakat bulamadım 256gb M.2 ssd ye ac:odyssey (112gb) ve Gta V(95gb) yüklemeyi düşünüyorum. 207gb dolmuş oluyor. Oyunlarda kasma veya yavaşlama olur mu? Önerir misiniz ?
  5. Pykecan Cımbızoğlu

Yeni taşınabilir harddisk aldım eskisini kasaya taksam faydasını görür müyüm?

herkese iyi forumlar. Yeni taşınabilir harddisk aldım, eskiyle artık bir işim kalmadığı için kasaya takabilir miyim? Taksam faydasını görür müyüm? Açılış veya yüklenme hızında artış olur mu? eski harddiskim seagate 1tb. Okuma yazma hızını bilmiyorum ama müthiş bir şey değil.
Top Bottom