Arama sonuçları: *

1. Pykecan Cımbızoğlu

Gta 5de araba nasıl satılır?

Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar. Gta 5de yeni araba satın almak istiyorum fakat halihazırda her karakterin bir arabası olduğu için yenisi koyucak yerin yok diyor. Elimde bulunan arabayı nasıl satarım? (Story mode)
  2. Pykecan Cımbızoğlu

Gta 5 oynamak için social club indirmek zorunda mıyız?

Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar. Evet epic gamesten zamanında bedava gta 5 aldım. Şimdi oynamak istiyorum fakat bu social club virüsünü indirmeden oynamanın bir yolu yok mu? Az da değil 1gb yer istiyor. Ne işe yaradığını da bilmiyorum. Steamdan veya epic gamesten alınmış oyunlarında...
  3. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Steamde 6 saat 55dk oynadığım oyunu iade etme taktiği

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. 9 temmuzda No man sky aldım, almaz olaydım arkadaşla ilk girişimizde 7 saat boyunca kastık ve oyundan çıktık. Ertesi gün oyuna girdiğimizde yaptığımız hiç bir şey yerinde değildi ve envanterlerimiz boştu. Sanki oyuna ilk defa girmişiz gibiydi. Şevkim...
  4. Pykecan Cımbızoğlu

Assasins creed origins dlc leri sizce güzel mi ?

Herkese iyi forumlar dostlar. Assasins creed origins dlc lerini oynayan donanımarşivi forum üyeleri dlcler hakkında ne diyor ? Sizce oynamaya değer mi ? Öneriniz veya tavsiyeniz var mı ? Ana hikayeyi bitirdim assasins creedi kurduk. Hidden onesda assasins creed kurulduktan sonra gelişmine şahit...
  5. Pykecan Cımbızoğlu

Sizce bannerlord+ warband mı? odyssey+ origins mi ?

herkese iyi forumlar. Ben oyun almak için 160 lira bütçe ayırdım. Bannerlord+ warband yada odyssey+ origins almayı düşünüyorum. Bannerlordda indirim olmadığı için odyssey ve origins daha mantıklı geliyor çünkü indirimsiz almaya çalışsan steamde yaklaşık 400-500 lira tutuyor.
Top Bottom