Arama sonuçları: *

1. BurakReiS

Öneri 400TL civarı mouse önerisi

Arkadaşlar Viper Mini ile daha 2. yılı doldurmadan bozuldu. İki buçuk hafta bilgisayarı bırakıp şehir dışına çıktım ve mouseu da götürürm diye sarıp bırakmıştım fakat almadım ve geldiğimde taktığımda normal çalıştı fakat bir süre sonra razer güncelleme yaparken gitti geldi. Daha sonra tamamen...
  2. BurakReiS

Yardım Razer Viper Mini bi süre çalışıp güncellemeden sonra çalışmadı

Arkadaşlar 2 buçuk hafta bilgisayarı kullanmadım ve bu sürede klavye mouse sökük kalmıştı. Bugün taktım ilk başlarda çalıştı biraz daha sonra razer güncelleme vs. yaptı git gel yapmaya başladı fakat şimdi hiç çalışmıyor. Optik ışığı yanıyor ama ne yaparsam yapayım algılanmıyor. Driverı şu an sil...
  3. BurakReiS

Yardım Razer Kayıt Olma Sorunu - Razer ID?

Arkadaşlar Razer Viper Mini aldım ve pcye taktığımda yazılımı kurdu daha sonra pc reset attı yazılımı açtım ve kayıt olma yeri geldi. Razer ID yazıyor oraya ne yazmam gerekiyor?
  4. BurakReiS

Öneri Mouse pad önerisi - Pahalı olanda mouse daha mı iyi kayar? - Bütçe 50₺

Arkadaşlar Viper mini sipariş verdim ve bunun için bir adet de mouse pad sipariş vermek istiyorum. Ayrıca birkaç sorum olacak. Mouse, pahalı mouse pad de daha mi iyi kayar? Pahalı olunca kalitesi nasıl oluyor? Bir 15₺'lik mouse pad ile 50₺'lik arasındaki farklar nedir? Mouse pad tercih ederken...
  5. BurakReiS

Yardım 250-300 TL mouse Önerisi - Razer Viper Mini alınır mı? - mouse Sorunum.

Arkadaşlar Gamepower Ursa kullanıyordum ve gayet memnundum. Gayet güzel çalışıyordu fakat oyunda sinirlenip 1 tane vurdum. Daha sonra mouse u çevirirken birden duruyor mouse padden kaldırıp tekrar koyunca oynuyordu. İçini açmak için mauseun altındaki pad gibi şeyleri söktüm. Mauseu sökmeden...
  6. BurakReiS

Yardım Gamepower ursa makro

Gamepower ursa mausem var ve şöyle bir yer gördüm makro atama kısmında bu ne işe yarıyor ?
Top Bottom