Arama sonuçları: *

1. BurakReiS

Riot Games kaynak kodlarının sızdırılmış olabileceğini söylüyor.

Böyle bir açıklamada bulundu Riot. 1674586952 Tweet devamı için;
  2. BurakReiS

Yardım Valroant'ta fsr nasıl açılır, gerek var mı?

Arkadaşlar VALORANT fsr destekliyor mu? Destekliyorsa hangi sürümde ve nasıl açabilirim? 1920x1080'60hz iken 1280x1024'75 hz oluyor ve fps fazla oynamıyor. 1280x1024 kalitesini arttırmak için fsr kullanabilir miyim?
  3. BurakReiS

Öneri "bunu nasıl oynamadın?" 'lı oyun önerisi.

Arkadaşlar GamePass içerisinde veya başka platformlardan "bunu nasıl hala oynamadın?" diyeceğiniz oyunları önerir misiniz. Mesela herkesin illa ki oynadığı bir oyun vardır, ama benim oynamışlığım büyük ihtimalle yoktur. Oynadıklarım; GTA 5 Fc4-5 Witcher 3.
  4. BurakReiS

Yardım Watch Dogs 2 Yüklü olduğu halde tekrar yüklüyor

Arkadaşlar oyunu gece yüklemeye başladım ve sabah yüklenmiştir diyip kapattım ve yüklenmişte. Şimdi oyunu açtığımda tekrar indiriyor fakat oyun yüklü. Neden böyle?
  5. BurakReiS

Yardım GtaV Los Santos Customs Ustaları kayıp

Selam dostlar, birkaç add-on yükledikten sonra los santos customs'ın çalışmadığını fark ettim. İlk başlarda mod olarak yüklediğim arabaya özel sanıyordum fakat sonralardan fark ettim ki modifiyeci ustalar işe gelmemiş. Bu adamlar nerede, nasıl geri gelirler? Şu an yaklaşık 23 add-on var. İlk...
  6. BurakReiS

VALORANT Test Sunucusunda Oynayabilir Miyim?

Selamlar! Youtube'da dolaşırken yeni skinleri daha çıkmadan (Vitrine eklenmeden.) kullanıldığını gördüm. Videoda konsol açıp bir kaç kod yazıyorlar ve istediği skinleri alabiliyorlar. Bu videodaki kişiler, Riot ile bağlantılı olduğu için mi test sunucusuna erişebiliyorlar? Yoksa ben de bir...
  7. BurakReiS

Öneri Hikayeli multiplayer oyun önerisi.

Kız arkadaşımla oynayabileceğim fazla pahalı olmayan veya bedava olan hikayeli bi oyun önerir misiniz.
  8. BurakReiS

Yardım VALORANT İndirme Sorunu. (Güncelleme sunucusu kapalı)

Arkadaşlar laptopuma format attım ve valorantı yüklerken şöyle bir hata aldım. Formattan sonra bi kaç uygulama yükledim sadece. Diğer Net Framework vs. yüklü değil. Lütfen acil dönüş yaparsanız sevinirim.
  9. BurakReiS

Valorant isim değiştirirsem?

Valorant isim değiştirirsem, envanterim veya hesabım sıfırlanır mı? Daha önce lol oynuyordum ve sabit bir kullanıcı adı ile valoranta başladım. Fakat arkadaşım valorant oynarken lole geçtiğinde hesabı sıfırlandı. Daha sonra bir şekilde eski hesabına dönmeyi başardı.
Top Bottom