Arama sonuçları: *

1. Yasin Çelik

M&B Bannerlord Optimizasyon Sorunları Düzeltildi mi?

Dostlar bildiğiniz gibi Bannerlord'da özellikle savaş esnasında ve kale kuşatmalarında çok fazla FPS düşüşü yaşanıyordu. Oyunu geçenlerde satın almıştım şimdi indiriyorum. Optimizasyon sorunları düzeltildi mi yoksa sinir olarak oynamaya devam mı ediyoruz?
  2. Yasin Çelik

Steam İndirimlerinde 20TL Oyun Tavsiyesi

Arkadaşlar Steam yaz İndirimlerinde en fazla 20,30TL olan oyun tavsiyesi bekliyorum. Cüzdanda bu kadar para var üstüne çıkamam. Şuan aklımda Sniper Elite 4 ve The Forest var. Steam kütüphanem neredeyse bomboş. Birden fazla oyun tavsiyesi olursa da olur.
  3. Yasin Çelik

Valorant Hakkındaki Düşünceleriniz

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bugün saat 08.00'da Valorant Türkiye'de erişime açıldı. Yaklaşık 4gb'lık oyun dosyası ve düşük sistem gereksinimleri ile hemen hemen herkes kolayca indirip oynayabiliyor. Oyunu oynayanların oyun hakkındaki düşüncelerini buraya bekliyorum. 😊 Edit: Alışık olmadığımdan...
  4. Yasin Çelik

Valorant 2 Haziran'da Çıkıyor!

Valorant'ın 2020 yazında çıkacağı yazıyordu internet sitesinde ancak hiç kimse yazın ikinci günü olan 2 Haziran'da çıkacağını beklemiyordu. Yani Valorant bir sonraki hafta Salı günü herkes tarafından oynanılabilir olacak. Bu tarih birkaç gün öncesinden açıklandı ancak forumda bunun hakkında konu...
  5. Yasin Çelik

Tek Başına Saran Oyun Tavsiyeleri

Konu başlığında da belirttiğim gibi arkadaşlar tek başına saracak güzel oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Sistem ve oyun fiyatı sıkıntı değil. Piyasada alınabiliyor olsun yeter.
Top Bottom