Arama sonuçları: *

1. kyoshi

Yardım Ethernet kablosu takılı fakat bilgisayar görmüyor

Arkadaşlar bilgisayarda ethernet kablosu takılı ışığı da yanıyor fakat herhangi bir şekilde kabloyu görmüyor. Driver'ı kurmaya çalıştığım zaman da bu hatayı veriyor.Yardımcı olabilecek var mıdır acaba?
  2. kyoshi

Yardım Steam Yavaş İndiriyor.

Arkadaşlar ben yeni bir internete geçtim normalde indirme değerlerim aşağıdaki olduğu gibidir, fakat Steam indirme hızım sadece 20-25mb/s arası. İlk defa başıma geldi böyle bir şey geldi çünkü önceden Steam, indirme hızımın da üstünde değerler verebiliyodu. 80 mbps alıyosam Steamde 8.5mb/s falan...
  3. kyoshi

Google düzgün çalışmıyor.

Brave, Opera, Firefox gibi tarayıcılardan arama motoru olarak Google'yi kullanıyorum. Fakat Google'de bir sıkıntı var. Bir arama yapınca internet hızıma göre yavaş açılıyor ve görseller kısmı hiç açılmıyor. Yardımcı olabilecek var mı?
  4. kyoshi

İnternet hızım düşük

Arkadaşlar TürkNet'ten 35mbps'lik VDSL pakete geçtim ona rağmen sanki internetim ADSL gibi tıkanmış durumda. 16mbps download, 1mbps upload alıyorum şuan aynı ADSL gibi. Nedeni nedir?
  5. kyoshi

Yardım Arkadaşlar internet altyapım ne durumda?

9 senedir aynı binada yaşıyorum ve geldiğimden beri bugüne kadar ADSL bağlıydı. ADSL olduğunu biliyordum o yüzden zorlamadan TürkNet'e geçtim ve max 16mbps olan pakete geçtim (1.5 sene önce). Dün öylesine gezinirken bir altyapı testi yaptım ve adresinizde alacağınız max hız 75mbps ekranı ile...
  6. kyoshi

Microsoft Edge hız sorunu (bu başlık altında açmam doğru mu bilmiyorum)

1 mb internet hızına sahip olmama rağmen yeni Microsoft Edge Chromium'da bir şey indirirken falan bu hızda gösteriyor. Nedeni nedir? 1586981724 Speed Test sonuçları doğru gösteriyor bu arada.
Top Bottom