Arama sonuçları: *

1. ibrahimmkrdg

modem kurulum sitesindeki IPTV nedir ?

arkadaşlar bu modem kurulum sitesinde kurulum kısmında internet'in yan kısmında burası var acaba bu nedir ne işe yara modeme birisi mi girmiş silmeli miyim kalmalı mı ?
  2. ibrahimmkrdg

virüs müdür saldırı mıdır anlayamıyorum. yardımcı olur musunuz ?

sürekli şu bildirim geliyor. son 4-5 gündür böyle. hiçbir virüs bulmuyor kaspersky. ama 5 dakikada bir şu bildirim geliyor. chrome komple sildim geri yükledim ettim düzelmedi.
  3. ibrahimmkrdg

mavi ekran ilk kez yedim bakar mısınız

10 aylık sistemde ilk kez mavi ekran verdim. minidump paylaşıyorum acaba bakar mısınız ? ve şunu ekliyim bugün nvidia yeni driver kurmustum. kurduktan sonra pcye res atmamıstım. kurduktan 4 saat sonra falan arkaplanda bi şey de acık değildi twitch yayın izlerken windows arama kısmına tıkladım...
  4. ibrahimmkrdg

ssd test programı önerir misiniz

hdtune sadece hdd için mi acaba ? ssd için bi program önerir misiniz tesekkürler
  5. ibrahimmkrdg

arkadaşımın pc donuyor reset ile düzeliyor

son 1-2 haftadır arkadaşımın pc donup kapanıyor reset ile düzeliyor. arada mavi ekran veriyordu minidump paylaşmıştık . sys ile düzellttik şimdi mavi ekran yok ama aynı donma ve resete mecbur bırakma durumu devam ediyor. işlemci ekran kartı ve ram'i teste sokmak istiyoruz. hangi programları...
  6. ibrahimmkrdg

mavi ekran hatası minidump dosyaları

arkadaşım son 1-2 haftadır mavi ekran alıyor bazen oyunda bazen masaüstünde. win 7 kullanıyordu win 10'a geçtik formatlayıp hala devam ediyor. sistem şöyle : AMD FX(tm)-8300 Eight-Core Processor 3.30 GHz amd radeon r9 200 series asus m5a97 le r2.0 bu da minidump dosyası ...
  7. ibrahimmkrdg

pc açıldı fakat açılmadı

r3 3100 1650s crucial 8gb 3200 ram netac 550gb ssd gamegaraj 5an sistemim var. 10 aaydır kullanıyorum. dün gece sorunsuz kapatmıştım. bugün kasayı açarken kasa fanlar tamamen çalıştı, ekran kartı fanları çalıştı, mouse modem ışığı yandı fakat monitöre bios ekranı dahil hiçbir şey gelmedi ve...
  8. ibrahimmkrdg

pc kapalıyken bios resetlenmiş

öğlen 1 gibi pcyi kapatıp çıkmıştım. eve geldim baktım mouse ışığım yanıyor normalde erp ayarı kapalı. sonra pcyi açtım cmos failed dedi baktım ram mhz de düşmüş. kapatıp açtım bios ayarına girdim ram mhz yükselttim erp tekrar açtım. bir daha cmos failed yazmadı açarken ama neden böyle bir şey...
  9. ibrahimmkrdg

elektrik kesintisi sonrası CMOS FAİLED hatası aldım. Neden olmuş olabilir ?

elektrik kesintisi sonrası bilgisayarı açarken cmos failed "del" yazdı. del'e basıp biosa girdim ram mhz 2667 düşmüştü. pcyi öyle açtım sonra kapattım tekrar açtım yine aynı hata vardı, biosa girip ram mhz 3200 yaptım. açtım. ardından 1-2 kere daha kapat aç yaptım cmos fail hatası gelmedi...
  10. ibrahimmkrdg

biraz önce elektrikler kesildi

bios sıfırlandı galiba açıldı cmos fail ekranı geldi del tusuna basın diye. bastım bios acıldı ram mhz 2667 görünüyordu. ellemeden exitleyip açtım pcyi. görev yöneticisinde hala ram 2667 görünüyor. onu tekrar 3200e alıp mı acmam lazım ne yapacağım ?
  11. ibrahimmkrdg

ram kullanımı normal mi ?

8gb ramim var arkadaşlar şurdaki listeyi toplasam 6gb etmez gibi geliyor bana ama yüzdeye göre yaklasık 6 gb kullanılıyor şu an. normal mi ?
  12. ibrahimmkrdg

ekranın gidip gelmesi

arkadaşlar oyunda ya da değil farketmez. böyle 2-3 günde 1 ekran gidiyor monitör kapanmıyor ama oyun falan devam ediyor yani ya da youtube devam ediyor. ekran gidiyor siyah ekran oluyor 1 saniye sonra geliyor geri. 1650s ekran kartım hdmi vga dönüştürücü kullanıyorum. neden olabilir ? 1604496017...
  13. ibrahimmkrdg

monitör siyah ekran çözünürlük ayarı

arkadaşlar PC'm teknik servisten geldi orada formatlanıp driverlar kurulmuş. benim monitörüm 1400x900 . PC'yi taktım bios ekranı geliyor windows ekranında monitör kendini kapatıp açıyor siyah ekran kalıyor. tv'ye bağladım windows geldi sorunsuz 1920x1080. ekran çözünürlük ayarlarına girdim...
  14. ibrahimmkrdg

gamegaraj teknik servis deneyimi

aquarius 5an r3 3100-1650s kasamda ilk geldiğinde kapanma sorunları vardı. ram slotunu değiştirince düzelmişti. 2 hafta sonra lolde reset atma sorunu başlamıştı. ben izmir'de yaşıyorum istanbul'da teknik servis, ben açıkçası kargoda bir şey başına gelir diye çekiniyordum. fakat aynı geldiği...
Top Bottom