Arama sonuçları: *

1. H

Morta kombat 11 para hilesinden ban yer miyim?

Mortal kombat 11'de oyun içi parada cheat engine ile para hilesi yaparsam ban yer miyim? Ban yersem de, yediğim ban yerel çok oyunculuyu etkiler mi?
  2. H

Multiplayer için hangi Halo?

Daha önce hiç oynamadım ve multiplayer odaklı oynamak için halo almak istiyorum. Hangi oyununu almalıyım?
  3. H

Futbol oyunu önerisi

Elimde ucuz kol var, xbox emulator vs gerektirmeyen futbol oyunu önerir misiniz?
  4. H

Minecraft'da düşük fps alıyorum

merhaba, sistemim: gtx 1650 super ryzen 5 1600 16gb ram minecraft'da düşük ayarlarda 40-50 fps alıyorum. fps'i nasıl arttırabilirim? minecraft sürüm 1.16.5
  5. H

Valheim sadece pvp mi?

merhaba valheim sadece pvp mi yoksa arkadaşımla birlikte sadece botlara karşı da oynanayabiliyor muyum?
  6. H

Origin oyun açılmıyor

Merhaba Steam üzerinden mirror's edge catalyst aldım ve yükledim. Açmaya çalıştığımda originde yüklü olmadığını söyleyip direkt origin'e atıyor. Origin'deyken yükleye tıkladığımda ise aynı hatayı verip origini tekrar açıyor ve böyle tekrar ediyor. Ne yapmam lazım?
  7. H

Squad vs Insurgency Sandstorm

Merhaba İki oyundan birini alacağım. Normal Insurgency kütüphanemde var. Videolarda gördüğüm kadarıyla Sandstorm'un grafikleri, sesleri vs bayağı iyileştirilmiş. Squad ise bence arma 3'ün neredeyse aynısı ama çoğu yerde Squad önerildiğini gördüm. Sizce hangisini almalıyım?
  8. H

Shadow of the Tomb Raider vs Rise of the Tomb Raider

2 oyundan birini alacağım. spoiler vermeden ikisininde iyi ve kötü yanlarını yazar mısınız? bir de bu iki oyun birbirinin devamı şeklinde mi?
  9. H

Far cry 4 mü 5 mi daha uzun sürüyor

merhaba Far cry 4 veya 5 almak istiyorum (3 ü youtube da izledim) hangisi normal oynayışta hikaye olarak daha uzun sürüyorsa onu almak istiyorum. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  10. H

orta düzey sistem isteyen coop oyun önerisi

merhabalar şu türlerin çoğunun bir arada olduğu oyunlar önerebilir misiniz? -co-op -dalgalar halinde gelen düşmanlara direnme (cod waw zombi modu tarzı) -fps/tps farketmez -craft veya build sistemi olursa güzel olur(base inşa etmek vb) -zombiler olabilir -çok pahalı olmasın -fazla sistem...
  11. H

cod mw2 indirime girer mi?

merhaba, uzun süredir cod4 mw multiplayer oynuyorum. artık sıkıcı gelmeye başladı. ben de oynanış videolarını vs izledim ve mw2 yi almaya karar verdim (multiplayer için). steam kış indiriminde fiyatı düşer mi düşerse de kaç TL'ye düşer? şimdiden teşekkürler.
Top Bottom