Arama sonuçları: *

1. D

Yardım Anakart vidaları ile ilgili

Dostlar parça parça satıyorum PC yi anakartı kasadan söktüm fakat bu vidaları kasayı alacak olana mı vereyim yoksa anakartı alacak adama mı
  2. D

Yardım Dostlar kabloyu hangi tarafa takacagım

Beyler kasa dark guardian anakart b450 s2h bu kabloyu nereye takacagım RGB kablosu 1610052679 Bu kablo
  3. D

Öneri B550M PRO-VDH WIFI anakart nasıl dostlar

Dostlar 12 bin TL lik sistemin anakartı bu işimizi fazlasıyla göreceğini düşündük
  4. D

Öneri Atx mi mATX mi neden ?

Dostlar atx mi mATX mi nedeni nedir sizce
  5. D

Öneri Linktekini Alacağım

Dostlar linkteki anakartı alacağım İşlemci r5 3600 RAM cl16 2x8 16 GB team force Ekran kartı rx5600 xt Bunları kullanacağım alayım mı bu anakartı...
  6. D

Yardım İkisi Arasından Hangisi Beyler

Dostlar B450 m s2h mı alayım yoksa bu gece indirimde olan Asus Prime B450M-K AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart Bu anakartı mı lütfen söyler misiniz hangisi daha mantıklı olur
  7. D

Öneri Farkını Söyler Misiniz

Dostlar, MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX YADA GIGABYTE B450M S2H AMD B450 Socket AM4 DDR4 3466MHz(O.C.) M.2 USB 3.1 HANGİSİ NEDEN KÜÇÜK ÖZET GEÇER MİSİNİZ ALACAĞIM BİRDE TOMAHAWK VAR MSI B450 o nasıldır
  8. D

Öneri Farkları nelerdir

Dostlar bu gece indirime girecek b450 m s2h tan farkı nedir yoksa almalı mıyım
  9. D

Öneri Gaming Gecesi

Dostlar Hayırlı Cumalar Gece Gaming Gecesi Olacak, 1000 TL param Var bu parayla ne alayım Anakart ? Ssd ? M2 ssd ? Psu ?
  10. D

B450 Anakart Tercihi

Dostlar Selamün Aleyküm Ben B450 s2h anakart düşünüyordum arkadaşım resimde gördüğünüz anakarttan almış bu anakart iyi diyor birde indirime girerse bunu mu alayım yoksa b450 s2h mi alayım aorus parasına b550 al diyenlerde var sürekli kafam karışıyor teşekkür ederim
Top Bottom