Arama sonuçları: *

1. D

Gaming x 1660 ti ederi nedir ?

Dostlar selamlar yakın olduğum bir dostumun Gaming x 1660 ti ekran kartı var, Hiç mining yapılmadı 2 yıl kullanıldı sadece oyunlarda düzenli bakımı yapıldı yaklaşık bir yıldır da kutusunda duruyor macunu yeni değişti tekrardan, Bu kartın ederi nedir sizce ?
  2. D

Galax 1080 HoF ile sistem kurulur mu

Arkadaşlar iyi geceler Biraz hem nostalji açısından hem performans açısından sistem yapmak istedim Galax 1080 HoF beyaz ekran kartı ile sistem yapmak istiyorum işlemci 3600 olursa verim alabilir miyim anakart beyaz kasa beyaz ramlar beyaz kule tipi soğutucu beyaz istiyorum sizce böyle bir...
  3. D

Ekran Kartı Satarken TeamViewer Kullandırmak Sorun Oluşturur mu?

Dostlar ekran kartını satacağım arkadaşın birisi Aradı bugün teamviewerden kaç mh kazdıgına bakabilir miyim dedi uzaktan görsem yeter dedi bi sıkıntı çıkar mı mining yapacağım dedi kart Palit 1660 Super gp oc versiyon
  4. D

Öneri Dostlar Bu Fiyata Alınır Mı

https://www.hepsiburada.com/msi-nvidia-geforce-gtx-1660-gaming-x-6gb-192bit-gddr5-dx-12-pci-e-3-0-ekran-karti-geforce-gtx-1660-gaming-x-6g-p-HBV00000IK6DR?magaza=magicteknoloji Bunu buldum site güvenilir mi fiyat iyi mi dostlar sizce alayım mı
  5. D

Bu fiyata 1660 super alınır mı

Dostlar günaydın, Bu fiyata bu alınır mı sizce nasıldır, Daha ucuzları var mıdır heryere bakıyorum stok yok acaba ne zaman gelir tam dolar düştüğü vakit sabrım kalmadı beklemekten
  6. D

Öneri Dostlar rog strix 2060

Dostlar uk Amazon’dan çocuk 2060 almış rog strix modeli 3 fanlı 3500 TL ye satıyor sıfır kutusunda kullanılmamış olarak İstanbul’dan elden arkadaşa aldıracağım sizce bu fiyata alınır mı birde ekran kartı bulamıyorum Doğru düzgün, B450 m s2h R5 2600 işlemci ile stabil çalışır mı
  7. D

Öneri İnno3d 2060 bulamıyorum

Dostlar arkadaşıma gamegarajdan İnno3d 2060 almıştık güzel bir fiyata dolar düştü birde şu sıralar ama ekran kartı fiyatları düşmüyor, 2060 alacağım fakat ucuz bulamıyorum 3000 altına denk getirebilirsem güzel olacak sizce yılbasına kadar beklemeli miyim ne olur son durum sizce
  8. D

Öneri 2100-2300 ₺ GTX 1660 SUPER alınır mı? İndirimleri beklemeli miyim?

Dostlar Artık Bekleyemeyeceğim, İmkanlarımı zorladım 2060 alacaktım pahalı geliyor 1660 superde karar kıldım, Yılbaşı indirimleri olur mu beklemeli miyim, Yoksa 2100-2300 arası 1660 süper alınır mı hangi marka almalıyım yardımcı olur musunuz
  9. D

Öneri PALIT RTX 2060 SUPER DUAL nasıldır?

Dostlar gamegarajdan ekran kartı alacağız öncelikle güvenilir mi, Ve bu ekran kartı 3850 TL alınır mı Palit GeForce RTX2060 SUPER DUAL 8GB 256Bit GDDR6 Ekran Kartı
  10. D

Öneri Ryzen 5 3600X için 3000-4300 ₺ arasında ekran kartı önerisi

Dostlar 3600x işlemci var kasa topluyoruz b550 anakart aldık ekran kartı rtx ekran kartı arıyoruz tam performanslı çalışacak ekran kartı önerir misiniz fiyatına göre 3000-4300
  11. D

Öneri Dostlar Kızmayın Bana Lütfen 🙂

Dostlar yine ben sürekli sürekli ekran kartı diyorum bir kere alacağız güzel alalım, 1660 super istiyordum arkadaşlar sürekli diyor güzel para veriyorsun kaliteli al 2060 al diye zotac buldum 3100 civarı, İşlemcim r5 2600 stabil çalışır mı minimum bile olsa darboğaz yapar mı ikisi tıkır tıkır...
  12. D

Öneri Dostlar peki şimdi hangisi ?

Beyler bir alternatif daha çıktı, Sizce hangisi iyidir hemen hemen aynı para https://www.sinerji.gen.tr/msi-geforce-gtx-1660-super-gaming-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti-p-35467?gclid=Cj0KCQiAkuP9BRCkARIsAKGLE8WKlcdOXwJxH_uPVV9_kTBBLERX7VvP4nXLCi37LVsJUsG0kmroGrUaAoEBEALw_wcB...
  13. D

Öneri Arkadaşlar bunu alayım mı ?

Dostlar 1660 super bakıyorum bunu buldum sizce alayım mı birde bunun arkasında backplate varmı ? Site güvenilir mi https://www.gamegaraj.com/urun/palit-geforce-gtx1660-super-gp-oc-6gb-192bit-gddr6-ekran-karti/
  14. D

Öneri Dostlar bu ekran kartı piyasası ne kadardır

Dostlar sistem diziyorum sadece ekran kartı kaldı, 1660 super düşünüyordum 2600 işlemcim var birisi bu ekran kartını gösterdi bu ekran kartı piyasası ne kadardır beni götürür mü birde 1660 süperden iyi midir hangi karta
  15. D

Öneri Üçü arasından hangisi Beyler

Dostlar kusura bakmayın yine soracağım bu üçü arasından hangisi, Palit İnno3d Galax
  16. D

Öneri Dostlar Bu Marka Nasıldır

Dostlar Bu Marka Bu Kart Nasıldır İş Yapar Mı
  17. D

Öneri Bu alınır mı Dostlar

fiyatı cok uygun geldi alınır mı bu Dostlar
  18. D

Öneri 1660 Super Hangisini Alayım

Dostlar 1660 Super Ekran Kartının Bazı Modellerini Bırakıyorum Buraya Bunun Haricide Önerinize Açığım, Ne Kadara Ve Hangi Modeli Almak Mantıklı Olur. İşlemci R5 2600
  19. D

Öneri Bu ekran kartı alınır mı indirime giriyor

Asus Dual Radeon RX 5600 XT EVO DUAL-RX5600XT-T6G-EVO 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
  20. D

Öneri Dostlar msı gaming x 1660 ti hakkında

Dostlar bu gece indirime giriyor bahsettiğim ekran kartına en fazla ne kdar verilir veya kaç para düşerse alınır, Alınsa memnun kalır mıyım beni üzmemeli ve uzun yıllar götürmesi gerekiyor nasıldır bu ekran kartı
Top Bottom