Arama sonuçları: *

1. D

Dell s2422hg ghosting ayarı yapamıyorum

Dostlarım dell s2422hg mevcut yeni geldi kargodan ölü pixel yok fakat ghosting var az bişey bunu minimuma indirmek için hangi ayarları yapmam gerekiyor
  2. D

HP X24ih vs Dell S2422HG vs AOC C24G1

HP X24ih Dell S2422HG AOC C24G1 Dostlar bu 3 monitör arasında kaldım bütçem 2 bin taksitle alacağım sizce hangisini alırsam memnun kalırım yardımcı olur musunuz cok teşekkür ederim
  3. D

Bu fiyat bandına alınır mı acaba

Aoc c24g1 var 2 bine Philips monitör var 1900 e va 144 hz Sizce bunlardan birisi mi yoksa 2100 e dell s2422hg mi cevaplarsanız sevinirim
  4. D

Msi monitör bu fiyata alınır mı

MSI Optix G24C6 23.6" 144Hz 1ms (2xHDMI+Display) FreeSync Premium Full HD Curved Oyuncu Monitör https://www.hepsiburada.com/msi-optix-g24c6-236-144hz-1ms-2xhdmidisplay-freesync-premium-full-hd-curved-oyuncu-monitr-p-HBCV000001KOA3?url_src=ios-product-detail Bu fiyata alınır mı
  5. D

Öneri ASUS VG249Q 144 Hz vs. MSI Optix G41 144 Hz.

Dostlar bu ikisi arasında kaldım nolur yardımcı olur musunuz parayı çöpe atmak istemiyorum
  6. D

Vg249q vs g241 hangisi dostlar

Dostlar bu ikisi arasında kaldım hangisini almalıyım, İkiside aynı fiyat sayılır https://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-8-vg249q-tuf-gaming-1ms-144hz-full-hd-ips-freesync-gaming-monitor.html#yorumlar...
  7. D

Öneri Dostlar Va Panel Ips Panel Arasında Kaldım

Dostlar elimde şuan sıfır kutusunda duran mag271 CV model msi marka monitör var, Arkadaşım ıps panel aldı gerçekten mükemmel dedim acaba monitörü satsam bende mi alsam diye kararsız kaldım sizce satmalı mıyım, Kutusundan çıkarmadım hiç ne kadara satmalıyım, Ve bana en fazla 2000 TL bandında...
  8. D

Öneri Viewsonic VX2758-2KP-MHD 144 hz 1440p monitör nasıldır dostlar

Bu monitör nasıl dostlar fiyatına göre ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync QHD IPS Monitör
  9. D

Öneri Samsung LC27HG70QQMXUF 1440p 144 Hz monitör nasıldır?

Dostlar bu monitörü alayım mı nasıldır oyun ağırlıklı...
  10. D

Öneri Dostlar Alım Satım İle İlgili

Dostlar Elimde Msı MAG271CV modeli monitör var, Tam bir ay önce 1880 TL ye aldım, Kullanmak için fakat pc toplanması zaman alıyor diye kutusundan çıkartmadım ilana koydum öylesine 2200 TL ye, Az önce bi abi aradı oğluna alacakmış 2000 TL yap ankaradan geleyim alayım diyor, Sizce alıp üzerine az...
  11. D

Öneri Kutuda FULL HD YAZMIYOR SORUN OLUR MU

Dostlar monitörü aldım biliyorsunuz, Site acıklamasında FHD yazıyor, Fakat ürün kutusunda yazmıyor sorun olur mu ürün full HD demi
  12. D

Öneri Monitör Amd destekli nvdia kart olsa olur mu

Dostlar monitör Amd fresync destekli fakat ben nvdia ekran kartı kullanacağım bi kaybım olur mu
  13. D

Öneri Aldığım monitörü açmadan satmayı düşünüyorum ne yapabilirim

Dostlar Geçen Gün 27 İnç 144 hz 1 MS msi curved monitör aldım, Ama gerçekten 27 inç çok büyük ben kutusunu açmadım duruyor ben bunu satıp aoc 24g2u almak istiyorum nasıl satarım ben bunu 24 ay garantili
  14. D

Öneri İkisi arasında en iyisi hangisi

Arkadaşlar bu monitörler arasında en iyisi hangisi ben msi aldım az önce karşıma ViewSonic çıktı
  15. D

Öneri Bu monitör nasıl arkadaşlar

Nasıl arkadaşlar bu alayım mı
  16. D

Öneri Arkadaşlar bu monitör bu fiyata alınır mı

Dostlar bu monitör bu fiyata alınır mı
Top Bottom