Arama sonuçları: *

1. D

Dostlar cloud2 mikrofon çalıştıramadım

Dostlar cloud2 aldım mikrofonu çalıştıramadım 0010 güncellemesi yaptım yine çalıştıramadım ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim
  2. D

Dostlar barracuda x alınır mı

999 TL ye alınır mı dostlar blackshark v2x i iptal edeceğim ona göre
  3. D

dostlarım kulaklık önerisi alabilir miyim

bütçe 500 civarı taksitle alacagım dostlar mic ve 7.1 olarak ne önerişrsiniz
  4. D

cloud2 ne kadara kadar alınır dostlar

cloud2 almayı düsünüyorum suan min 900 TL kaç TL ye kadar alınır parasına değer dostlarım fikrinizi alabilir miyim
  5. D

ped kısmı kumaş kulaklık önerisi

dostlarım ped kısmı kumaş olan kulaklık önerir misiniz taksitle almayı düsünüyorum max 500-600 arası kaliteli üzmeyecek kulaklık varmı bildiginiz logitech var aklımda ama emin değilim
  6. D

Dostlar ch321 almalı mıyım

Dostlar bütçem suan 0-400 arası ch321 gördüm formlarda alınır mı veya başka alternatifi varmı ultra kullanmayacağım yani 2-3 saat falan genelde sizce bu kulaklık nasıldır özellikle mikrofonu güzel olmasını isterim
  7. D

PC için mikrofonlu kulaklık önerisi

Dostlar önerilere açığım, 7.1 şart mı bilmem yani discord kullanıyorum genel olarak Zula forza cs go oynuyorum konforlu mikrofonu sorun çıkartmayan sağlam kulaklık almak istiyorum önerileriniz nelerdir Amazon’dan almayı düşünüyorum hızlı oldugu için Bütçe 0-500 arası
  8. D

Mikrofonu çalıştıramıyorum

Dostlar resimdeki gibi hem mikrofon hem kulaklık için aparat aldım fakat mikrofonu calıstıramıyorum nedendir
  9. D

Öneri Corsair Void Elite vs Asus h3

Dostlar bu gece indirime giriyor ikisi hangisini almalıyım ne kadara düşerse almalıyım sizce en sağlam malzeme olarak ses olarak hangisidir link bırakıyorum bu gece indirimde https://www.incehesap.com/corsair-void-elite-surround-cherry-ca-9011206-eu-kablolu-gaming-kulaklik-fiyati-47150/...
  10. D

Öneri 200-400 bandında kulaklık

Dostlar kulaklık fiyatları ucuk durumda bana kaliteli bu fiyat aralıgında üzmeyecek kulaklık Önerir misiniz cs go için fps oyunları için azda olsa ses kasabilecsgim bir kulaklık, Veya logitech bu fiyatlara göre kaliteli kulaklığı varmıdır varsa nelerdir üzer mi üzmez mi
  11. D

Öneri Marshall majör3 hakkında

Marshall majör 3 kablolu kablosuz 450 TL ye indirimde sıfır fiyatı alınır mı Dostlar
  12. D

Öneri Dostlar Gaming Gecesinde Alınır Mı ?

Dostlar James Donkey 7.1 711 alınır mı
  13. D

Öneri Dostlar 711 7.1 alınır mı

Dostlar gaming gecesinden alınır mı
Top Bottom