Arama sonuçları: *

1. L

Ana kartımın işlemci beslemesinden 2 tane var

Merhaba görselden de görmüş olabileceğiniz gibi ilk defa böyle bir şey görüyorum anakartta normalde tekli 8 pin olur asrock anakartın neyse 2 adet var birisi 8 pin diğeri sadece 4 pin ben böyle bir durumda 7600 am5 işlemci mi nasıl takmalıyım sadece 8 pinli girişe yan yana takmaya çalışınca 8...
  2. L

Anakart montajı için hangi vida kullanılmalı

Merhabalar anakart montajı için kasadan çıkan vidalar mı yoksa anakarttan çıkan vidalar mı kullanılmalı teşekkürler
  3. L

Asrock X670E Pro RS VS MSI MAG X670E Tomahawk WiFi

Hangisi alınmalı sizce?
  4. L

Asrock B650E Steel Legend VS ASRock X670E Pro RS

Merhabalar, bu iki anakart dan hangisini tercih edeyim X670E pro aldım lakin diğeri daha iyiyse iade edeceğim açmadan kutuyu. b650e de faz sayısı 2 adet daha fazla x670e göre başka ne gibi farkları var kaliteli olarak hangisi daha iyidir?
  5. L

Anakart da Asus Ai Networking bu özelliğe önem verilmelimi?

Merhabalar. Asus Ai Networking bu asusun teknolojisi akıcılık olduğunu iddia ediyorlar sitelerinde optimize olarak iyi diyorlar. Ben 10000TL anakart alma arifesindeyim ve gözüme asrock X670E kestirdim bunu almayı düşünüyorum ama aralarında ki teknoloji farkları bunlar görsele ekledim Soldaki...
  6. L

7600 işlemciye AM5 Anakart ATX Önerisi

Merhabalar, bana AM5 ATX anakart önerisi yaparmısınız işlemcim ryzen 5 7600. Benim seçtiklerim arasında bunlar vardı; Asus ROG Strix X670E-A Gaming WiFi ile ASRock B650 Pro RS bu ikisi arasında bir fark var mı hangisini önerirsiniz. Keza bunlar dışındada daha iyi olup önerebileceğiniz var mı?
  7. L

8000TL AM5 Anakart Önerisi

Ryzen 5 7600 işlemcim, idarelik de RX 5600XT ekran kartım var yükseltip NVIDIA 3070, 3080 arası almayı düşünüyorum. Anakart arıyorum şimdi bütçem 8000TL güzel kaliteli AM5 anakart tavsiyesi yapar mısınız? Son olarak bütçeyi korumak adına sistem de 2.el garantili bir anakart almamı tavsiye eder...
  8. L

AM5 Anakart Ve Ryzen 5 7600 Nasıl Uyguna Alabilirim?

Merhaba AM5 geçiş yapacağım. Lakin tek tek ikisini alırsam daha fazla para vereceğim sanıırm şu şekil satışlar gördüm. Hem anakart hem işlemci ikisi bir arada satılıyor bazı yerlerde bu şekil indirimli olan yerler biliyor musunuz, indirim olsa alacağım ama şu anakart gelse bile indirimli alma...
  9. L

AM5 Anakart Önerisi Yaparmısınız.

Merhabalar, DDR5 sistem diziyorum şuan sistemim var zaten işlemcisi anakartı ve rami değişecek ve sıvı soğutma ile boş kasa alacağım neredeyse yeni full sistem toplamış olacağım gerçi İşlemciyi aldım gelecek R5 7600x güzel bir am5 anakart arıyorum bütçem 4-5k arası neler önerirsiniz?
  10. L

B450 Tomahawk max anakart M-flash girmiyor

Merhabalar, anakarım biosu üzerinden M-flash giremiyorum siyah ekran karşılıyor. 2-3 kere yeniden başlatmadan sonra PC Windows geçebiliyorum anca ama kesinlikle M-flash'A girince siyah ekrandan kalkmıyor bunun sebebi nedir? Bios sıfırladım işe yaramadı.
  11. L

PC Açıkken anakartın power tellerine iletken değdirmek kasayı yakar mı?

Merhabalar, kasasız anakart kullanıyorum uzay montaj pc açıkken kapatmak için başlıktaki olayı yapsam zarar görür mü makine veya iletkenin bir kısmı powera bir kısmı resetin veya yanlardaki başka tellerine denerse yanar mı?
Top Bottom