Arama sonuçları: *

1. L

360HZ Monitör Önerisi

Merhabalar, hem FPS hemde hikayeli oyun için sağlam monitör arıyorum. Genelde FPS olacak ama IPS panel istiyorum PG259QNR modeli alınır mı asusun?
  2. L

Valorant Ekranım tam ekran olmuyor yanlar siyah oluyor?

Merhabalar 3080 ti karta sahibim AMD'den geçtim amd de çözüyordum yazılımdan NVIDIA nasıl yapacağım acaba yardımcı olabilirmisiniz?
  3. L

Monitörde oluşan çizik onarılabilir mi?

BenQ Zowie XL2540K 24.5" 0.5ms 240Hz FHD monitörüm var, ben askerdeyken yeğen oyuncak atmış galiba nasıl olduğunu bilmiyorum bu şekil bir çizik oluştu bu gider mi? 360Hz monitör alacağım satmaya kalksam çok fiyat ölür mü kaça satabilirim?
  4. L

Çizik nasıl giderilir?

merhaba ekraanımda şu tarz çizikler oluştu, bunları gidermenin bir yolu var mı?
  5. L

Asus TUF Gaming VG259QM 24.5" 6 Ölü Piksel İade Mi Değişim Mi?

Merhabalar, bu monitörü aldım lakin 6 ölü piksel çıktı Hepsiburada üzerinden almıştım 6.500TL ama şimdi stok yok hepsiburada da ne yapayım değişim yapsam süreç uzar mı veya sıkıntı yaşarmıyım iade mi edeyim?
  6. L

AOC C27G2U Curved Alınır Mı?

AOC C27G2U Curved Alınır Mı?
  7. L

İlk Önce Kısık Şekilde Sonra Parlak Bir Şekilde Marka Yansıyor

Merhabalar ince hesaptan C27G2U monitör aldım ama anlatacağım bir sorun mu bilemiyorum. Bazen ortaya çıkıyor bazen çıkmıyor ya da ben bazenleri farkedemiyorum Genelde en çok farkettiğim monitörü sildiğim zaman monitörü kapatıp açtığım zaman monitöre iyice yaklaştığımda parkaklığı düşük bir...
  8. L

AOC C27G2U Monitör Oyun Modları Değiştirirken Arka Plan Siyah Olması

Merhabalar, https://www.incehesap.com/aoc-c27g2u-27-va-full-hd-curved-gaming-monitor-fiyati-47707/ bu monitörü kullanan varsa deneyebilir mi şuan anlatacaklarımı. Bende oyun modlarını değiştirirken yarış modundan FPS moduna alacağım mesela sıkıntısız değişiyor ama monitörün komple arka planı...
  9. L

Monitörümdeki Ölü Piksel Mi?

Merhabalar, AOC C27G2U monitörüm var 1727TL almıştım ve bu monitörde ölü pikselde sadece siyah kısımda monitörün en sol tarafında bildiğin monitöre kafamı soktuğum zaman abartısız 3-4 tane noktasımsı bir şey var hareket ediyorlar az çok aşağı yukarı yapıyorlar. Bunlar nedir ölü piksel mi ve...
  10. L

Monitör iade etmelimiyim?

Merhabalar, AOC C27G2U monitörü 1829TL aldım hep iz kalıyordu üstünde ne kadar silsem de bugün de üstüne belirli mesafeden sıkmağa devam etmek suretiyle monitör temizleme spreyini sıkıp mikrofiber bez ile temizledim. Lakin biraz bekledikden sonra monitörü açınca videoda göreceğiniz gibi ilk...
  11. L

Monitörümü İade Etmelimiyim?

Merhabalar, AOC 27G2U monitörü 1829TL aldım hep iz kalıyordu üstünde ne kadar silsem de bugün de üstüne belirli mesafeden sıkmağa devam etmek suretiyle monitör temizleme spreyini sıkıp mikrofiber bez ile temizledim. Lakin biraz bekledikden sonra monitörü açınca videoda göreceğiniz gibi ilk önce...
  12. L

2000TL Monitör Önerisi

Merhabalar, bu fiyata hangi monitörü alabilirim? Benim aklımda bulunan AOC 24G2U/BK 24" 1ms Full HD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu monitör. Buna kıyasla daha iyi olan bir monitör var mı piyasada? Ve bunun AOC C24G1'u modeli var aynı gibi sadece VA...
  13. L

Casper E185HCSP Parlaklık Sorunu

Merhabalar, eskiden bir sıkıntı yaşamazdım lakin bu monitörümde şu dönemde ekran parlaklığını üzerindeki tuşlardan ayarlayınca ekranın bir bölümü karanlık siyahlaşıyor. Veya komple kapanıyor, parlaklığı 0 yapmadanda düzelmiyor. Parlaklığı tuş dışında yazılımsal olarak arttırmanın bir yolu var mı...
  14. L

İncehesap ürünümü ne zamana kadar iade edebilirim?

Merhabalar, dün iade edecektim lakin yetişemedim. Ürünüm bana 5 ocak tarihinde geldi, bu pazartesi tam 14. gün olacak. Bugünde yasak var diye çekiniyorum, Pazartesi tam 14.gün olacağından sıkıntı yaşarmıyım ne yapmamı önerirsiniz?
  15. L

Asus TUF Gaming VG249Q1R 23.8 İade Etmelimiyim?

Merhabalar, bu ürünü incehesap üzerinden satın aldım ayın 4'ünde geldi. 1 adet ölü piksel ve İPS Glow var, ölü pikseli kafaya taktım sadece de bu ürünü iade etmelimiyim 1475TL'ye satın almıştım. Ve iade etmek istesem nasıl bir mesaj yazmalıyım? ve iade eden arkadaşlar varsa kaç gün içerisinde...
Top Bottom