Arama sonuçları: *

1. Def2easy59

Fifine k669 vs behringer c-1u

Düşük bütçeli bir müzik stüdyosu kuracağım için ucuz yollu mikrofon arıyorum bütçem kısıtlı olduğu için ses kartına verecek ekstra param yok ve bu yüzden usbli modellere yöneldim sizce fifine k669 mu yoksa behringer c-1u modelimi?
  2. Def2easy59

Behringer c-1 için ses kartı tavsiyesi

Öncelikle merhabalar yakın bir zamanda ev stüdyosu kuracağım ve bir ses kartına ihtiyacım var bütçem max 600tldir behringer c-1 ile kullanacağım. Hem bu arada ses kartları içinde 48v phantom barındırıyormu?
  3. Def2easy59

150 TL'ye mikrofonlu kulaklık önerisi

Bütçem en uç 150 tldir mümkünse 130tl civarı olsun valorant oynuyorum iyi ses kasılsın yeter
  4. Def2easy59

James Donkey 712 alınır mı?

Yakında bilgisayar toplayacağım ve kulaklık bakıyorum kafamda gamepower luna da var fakat hangi modeli alacağımı bilmiyorum gamepower medusa kullandım çok güzel ses veriyor mükemmel ses kasılıyor fakat mikrofonu pek hoşuma gitmedi dipses sorunu kafamın etini yedi sizce gamepower luna mı...
  5. Def2easy59

Max 300tl mikrofonlu kulaklık önerisi

Valorant oynuyorum ses kasmam lazım ve mikrofonunu kaliteli istiyorum dipses sorunu olmayan ve sesi net alan bi mikrofon istiyorum
  6. Def2easy59

Amatör rap kaydı için mikrofon önerisi

Amatör olarak rap kaydı yapmak istiyorum fakat mikrofon bulamadım bütçem 500-600 TL arasında Eğer önereceğiniz mikrofonun çalışması için ekstra bir şey gerekirse örnek phantom power o da fiyata dahil olursa sevinirim.
  7. Def2easy59

Midex mx-2020 alınır mı??

Kafamda bm 800de var ancak mx-2020 nin tasarımı çok hoşuma gitti ve daha sağlam görünüyor sizce hangisini almalıyım
  8. Def2easy59

Bm 800 phantom power olmadan çalışırmı?

Yanında gelen 7.1 ses kartıyla kullanılabilirmi yoksa illa phantom power yada powerli miksermi gerekiyor
  9. Def2easy59

Gamepower medusa aldım

Merhabalar. Ben daha demin gamepower medusa aldım bir kaç yerde önerdiler bende almaya karar verdim ama bir kaç yerdede önerilmiyordu önerilen modellerde bütçemin üstünde kalıyordu sizce doğru bir kararmı aldım? Daha doğrusu kullanılmayacak kadar kötü bir modelmi çünkü beklentim yüksek değil ses...
  10. Def2easy59

200tl mikrofonlu kulaklık önerisi

Kartımda tam 200 TL var 5 TL bile üstünü ekleyemem en ama en üstü bütçem 200tl Valorant oyuncusuyum ses kasmak için alıyorum birde mikrofonu kakiteli olursa sevinirim
  11. Def2easy59

Gamepower medusa nasıldır?

Bütçem kısıtlı 260 üstüne çıkamam James Donkey 711 kötü denildi 712 alacaktım 329 TL olmuş bu kulaklıkda önerilmiyor gerçi ne alıcam ben😂
  12. Def2easy59

250 TL'ye mikrofonlu kulaklık önerisi

Bütçem en uç 250 tldir 10-20 daha ekleyebilirim lütfen bu fiyatın dışına çıkan modelleri atmayın. Valorant oynuyorum mikrofonu kaliteli ve iyi ses kasılabilecek bi kulaklık istiyorum.
  13. Def2easy59

60tl mikrofon önerisi

Bütçem max 60 TL 50 tlyi aşmazsa daha iyi olur gta 5 rp için alıcam aklımda trust starz var önerir misiniz?
  14. Def2easy59

Öneri Trust starz alınır mı??

Bütçem max 60 TL eğer önermezseniz başka bir model önerebilirmisiniz gta v roleplay için sadece ses gitsin yeter kafasındayım
Top Bottom