Arama sonuçları: *

1. White Wolf

Brave'den nasıl para kazanılır?

Brave'den nasıl para kazanılır ve kazandığımız paraya Türkiye'de ki bir kart ile çekebiliyor muyuz? Uygun kategori bulamadığım için burayı seçtim. @Treyarch
  2. White Wolf

Bilgisiyarımda virüs mü var?

Öncelikle merhabalar, okulda yazılım dersi görüyorum haftaya konumuz Photoshop tu ve hoca da torrentten indirin dedi bende daha önce torrent indirmediğim için bilmiyordum hocanın verdiği linkteki dosyayı açıp exe yi çalıştırdım iki seçenek vardı Visual c++ ı açık bıraktım sonra download hi.ru yu...
  3. White Wolf

Spotify'ı multimedya ile başlatamıyorum

Öncelikle merhabalar, 2 hafta öncesine kadar multimedya tuşları sorunsuz çalışıyordu hala da çalışıyorlar Spotify ekranına gelip multimedya tuşuna bastığımda başlatma/duraklatma, müziği geçme gibi fonksiyonları hala yapabiliyor fakat bu 2 haftadır multimedya tuşları masaüstünde veya bir...
  4. White Wolf

Steamdeki yamalarㅤㅤㅤ

Steam'de birçok yama arşivleri var ve herkes Steam'dekiler %99 güvenilir diyorlar. Bunun bir sebebi var mı?
  5. White Wolf

Güzel not defteri uygulaması

Arkadaşlar, bilgisayar için renkli yazabileceğim kullanımı kolay olan üstüne çizim yapabileceğim bir not defteri uygulaması arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  6. White Wolf

office 2019 oem key yapma

bir ara forumda dolaşırken bir konu görmüştüm kendimiz windows key aktifleştirebiliyorduk programsız ve satın almadan acaba bunu office için de yapabilirmiyiz?
Top Bottom