Arama sonuçları: *

1. jaroslav

Mavi Ekran Bluestacks ve LDplayer Kurarken Mavi Ekran Alıyorum

Arkadaşlar bilgisayarım normal kullanımad hiç bir sıkıntı yok fakat bluestacks ve ldplayer kurmaya çalıştığımda tam yüklenmek üzereyken bilgisayar mavi ekran hatası veriyor nasıl çözebilirim başına gelen var mı ?
  2. jaroslav

James Donkey 712 Pad Değiştirmeyi Bilen Var mı ?

arkadaşlar James Donkey 712 kulaklığa sahibim padleri aşırı derece de soyuldu yedek padim var ama takmayı bilmiyorum. internette de bir videoya veya bi konuya rastlamadım yardımcı olabilecek var mı ? 1626527076 up
  3. jaroslav

SADECE OYUNLARDA EKRAN GİDİP GELMESİ ? V

Arkadaşlar sorun başlıkta anlattığım gibidir. Ekran Kartı AMD :( RX570 ITX 4 GB 256 BİT OLAN MODELİ KULLANIYORUM. BU SORUN SADECE CS:GO DA OLUYOR SANIYORDUM AMA BUGÜN ROCKET LEAGUE İNDİRDİM VE AYN SORUNU BU OYUNDA DA YAŞADIM. OYUNDA EKRAN GİDİP GELİYOR VE ALT TABA ATTIĞIMDA USB TAKMA SESİ GELİYO...
  4. jaroslav

Cs go alt tab yaptıktan sonra monitörde görüntü gidiyor

Arkadaşlar sorunum başlıkta belirttiğim gibi. Cs go dayken anlık ekran gidip gelmeleri yaşıyorum. Alt tab attığımda ise usb takma sesi geliyor ve görüntü gidiyor. Oyunun sesi gelmeye devam ediyo fakat görüntü yok. Reset atmadığım sürece düzelmiyor hatta bazen reset attığım halde bile...
  5. jaroslav

CS GO EKRAN GİDİP GELME SORUNU

Arkadaşlar cs go oynanış gereği oyun içi çözünürlüğü değiştiriyorum.Oyunu oynayan herkes bilir.Sanırım çözünürlüğü değiştiğim için oluyor oyunda ekran gidip geliyor bazen ise ekran tamamen gidip sanki bilgisayarı kapatmışım gibi monitörde hiç bir görüntü olmuyor.Fakat kasa çalışmaya devam ediyor...
  6. jaroslav

MONİTÖR GÖRÜNTÜYÜ KESİYOR KASA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR.

Arkadaşlar bu sorunu 4 5 aydır yaşıyorum bakmadığım forum kalmadı.Sorunu çok kişi yaşıyor ama çözebilen yok.Lütfen bana yardım edin.Ne olduysa 3000 Mhz ram e geçtikten sonra oldu.Sorunum şu pc yi açtıktan max 1 2 dakika sonra donuyor.10 saniye donuk kalıp monitörden görüntü kesilip kasa...
  7. jaroslav

Bir anda pc ekranı gitme sorunu ACİL !!

Dostlar denemediğim çözüm yöntemi kalmadı.Forumlarda bu sorunu yaşayanı da çok gördüm ama çözüm yolu bulanı görmedim lütfen yardımcı olun.Bilgisayarı açtıktan 1 2 dk içinde görüntü gidiyor kasa çalışmaya devam ediyor mouse ışığı falan sönüyor.Reset atmadığın sürece bu böyle devam ediyor reset...
  8. jaroslav

B450M S2H F51F SÜRÜMÜNÜN KALKMASI

Dostlar bildiğiniz üzere f51f bios sürümü kaldırıldı.Ben şuan o sürümü kullanıyorum. Bios güncellemek istiyorum fakat şuan F51e ve arkasnıdan F51 geliyor benim sürümüm gözükmediği için hangisini kurmam gerektiği konusunda kararsız kaldım yardım eder misiniz
  9. jaroslav

Görüntü gitme problemi

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımda genelde yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim.Pc yi açtıktan max 2 dk sonra monitörde görüntü kesiliyor kasa çalışmaya devam ediyor.Reset attığımda düzeliyor ve o gün sıkıntısız kullanıyorum.Bu sorun neyden kaynaklanır çok canımı sıkmaya başladı.Yardım ederseniz...
Top Bottom