Arama sonuçları: *

1. S

wireless mouse önerisi

bütçe 1k falan o civar taksitle alabilirim de.oyuncu mouse u olsun pilli wireless olanlardan.steelseries vs kaliteli markalar olursa iyi olur.rival 3 wireless nasıldır verilir mi 1.2k önerir misiniz?ağır olmasa iyi olur laptopla taşıyacağım için.
  2. S

gamepad yön tuşları çalışmıyor

xbox gamepadin yön tuşları çalışmıyor sadece yukarı olan çalışıyor bursada nerede yaptırabilirim ne kadar tutar
  3. S

mousepad önerisi max 70-80 TL

öneri yapar mısınız sadece mouse için de olur hem mouse hem klavye için de olur farketmez.şimdilik bunu almayı düşünüyorum: https://urun.n11.com/mouse-pad/xrades-12-model-30x25-40x40-70x30-90x40-gaming-oyuncu-mousepad-P310828030
  4. S

mouse un hertz hızı dpi ı yani sensivity yi etkiler mi

mesela diyelim ki ben 1400 dpi 500 hertz hızda oynuyorum bunu 1400 dpi 1000 hertz yaparsam sensivity etkilenir mi yoksa aynı sens mi olur?
  5. S

rampage shine smx-r15 kullanan var mı

rampage shine sipariş ettim geliyo yarın. kullanan varsa yorumlarınız alabilir miyim
  6. S

Öneri Mouse alıcam bütçe max 140

gamepower ursa , gamepower bane , rampage smr-r22 phoenix , rampage smx-r9 plus.bu 4'ü arasında kaldım sizce hangisini alayım veya başka bi öneriniz var mı (mouse u palm grip şeklinde tutuyorum.kablolu mouse olsun )
Top Bottom