Arama sonuçları: *

1. Squirtle48

Çözüldü✓ Darkflash marka PSU hakkında yardım.

Merhaba arkadaşlar. Daha önceden kasa değişikliği yapmıştım. DarkFlash Phantom kasa almıştım. İçinde dahili Darkflash 80+ PSU ile geldi. Fakat ben bu PSU yu kullanmıyorum. Ne olup ne olmadığını bilmediğim için. Şuan kuzenimin PSU ihtiyacı olduğu için bunu vermek istiyorum. Fakat bu PSU hakkında...
  2. Squirtle48

Çözüldü✓ Darkflash Phantom

Merhabalar. Başlıktaki kasayı almayı planlıyorum. Daha önceden kullanan veya bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi? Daha önce aldığım hazır sistem kasa küçük geldiği ve 2 fanlık sıvı soğutmayı tek fan kullanmak zorunda kaldığım için değiştireceğim de.
  3. Squirtle48

Custom yağtığım kasam

Merhaba arkadaşlar. Bir süredir kasamın görüntüsü gözüme batıyordu, herkesin yan taraf full cam içerisi mis gibi görünüyordu, Bende yeni kasa almadan nasıl yaparım diye düşünürken ufak bir araştırma yaptım ve plexi'den ölçülerine uygun kestirdim. Ve uygulamasını yaptım. 2 resim atacağım biri...
  4. Squirtle48

Kasa yan kapak değişimi

Merhaba arkadaşlar. Cooler Master Haf X bilgisayar kasam var. Yan görüntüsü çok hoşuma gitmiyor. RGB'li parçalar aldıkça insanın doğru düzgün içini göresi geliyor. Plexiglass'tan ölçülerine uygun kestirip takıyım diyorum. Sizce kasaya bir eksisi olur mu? Sanmıyorum ama yine bir kaç fikir alıp...
Top Bottom