Arama sonuçları: *

1. ErenROG

MAX 300 TL kulaklık önerisi

Drop plus stokta yok. Rampage Comfort istemiyorum. Bu aralıkta hangi kulaklığı önerirsiniz? Çok fark olacaksa 350 TL olabilir bütçe.
  2. ErenROG

Max 200 TL kulaküstü kulaklık önerisi

Arkadaşlar hem dışarıda müzik dinlemek, hem de dc'de valorant, cs gibi oyunlarda arkadaşlarımla konuşmak için kulaküstü kulaklık arıyorum. AUX girişi olan bir bluetooth kulaklık olursa çok iyi olur. Dışarıda bluetooth kullanırım. Önerilerinizi bekliyorum.
  3. ErenROG

7.1 Surround ve 7.1 Virtual arasında ki fark nedir?

Kalite anlamında ne gibi farklılıklar var? Surround alsam oyunlarda Virtual'e göre daha mı iyi ses kasarım? Yoksa gereksiz masraf mı olur? JD 710 ve 711 almayı düşünüyorum. Sizlerin önerisi nedir?
  4. ErenROG

Telefon kulaklığını oyunlarda kullanma

Normal bildiğimiz kulakiçi kulaklığı nasıl hem mikrofon hem kulaklık olarak kullanabilirim? Kasanın ön tarafına takarak kullanmam lazım. Kablo arka tarafa uzanmıyor. Zaten uzansa da kulaklık mikrofon çoklayıcı yok elimde. Tek girişten hem kulaklık hem mikrofon girişi olarak kullanamıyor muyum...
  5. ErenROG

USB ile bluetooth kulaklık kullanımı

Anakartımda bluetooth desteği bulunmuyor. İnternette satılan USB bluetoothlardan alsam kulaklığımı bağlayabilir miyim? Gecikme ne kadar olur ve oyunlarda rahat oynayabilir miyim?
Top Bottom