Arama sonuçları: *

1. DxReadTR

Wallpaper Engine Koleksiyonum -1

Merhabalar bugün sizlere benim seçtiğim ve çoğunu deneyimlediğim güzel wallpaperları hazırladım Moon Knight: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2786915520 Dragon Valley: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2827581846 Medusa - Dark Minimalist...
  2. DxReadTR

Komik video önerisi (Konuyu okuyun öyle yorumlayın)

Arkadaşlar bir şeye canım sıkkın bunu söylemiceğim varmıdır böyle kafa dağıtmalık bir video
  3. DxReadTR

Discorduma giriş yapamıyorum (Çözdüm)

Her açmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım
  4. DxReadTR

Nickname lazım artık sıkıldım :(

DxReadTR isminden sıkıldım Hawk koltukta alıcam bildiğiniz gibi hawkın boyunluk yastığına nick yazdırabiliryoruz ücretsiz bi şekilde oraya yazcak bişey buladım ne zaman yeni hesap açsam DxReadTR yazdığım zaman moralim bozuluyor varmıdır güzel bir nick
  5. DxReadTR

İngilizce öğrenmek istiyorum

Öncelikle büyüdüğümde amerikada yaşamak istediğim için ingilizcemin iyi olması gerek mantık olarak peki nasıl geliştireceğim (Dizi film olarak değil)
  6. DxReadTR

Xbox game pass 3 aylık nitro hala veriliyormu

ilk ay 6 lira tarifesini kaldırmışlar Dc nitro hala veriliyormu
  7. DxReadTR

Donanım arşivi açıklama yazım yanlışı

@Abdullah Hacıgül sadece uyarmak istedim konuyu yanlış yere açmış olabilirim
  8. DxReadTR

Sultan papağan alacağım

Sultan papağan alacağım fakat bunun yemi kafesi nasıl eğiticeği hakkında hiçbişey bilmiyorum yardım edebilirmisiniz
  9. DxReadTR

Ekran kayıt programı

Öncelikle merhaba youtube işine girmek istiyorum ama video programım yok obs de siyah ekran hatası alıyorum ekran kartımın programıda çok fazla yer istiyor bana yukarda www. yazmicak şekilde bir video programı önerir misiniz?
  10. DxReadTR

OBS neden siyah ekran veriyor

Soru başlıkta
  11. DxReadTR

Minecarft Forge Virüslü ???

Dün yeni bir sistem aldım minecraftta da istediğim bir mod vardı onu kurmak için forge indirdim indirdikten sonra google bu program bilgisayarınıza zarar verebilir dedi cidden virüslümü
  12. DxReadTR

Herkes forumda gördüğü komik anları ss atsın

Aldığınız komik bulup ss aldığınız şeyi buraya atın
  13. DxReadTR

Bakımı fazla olmayan köpek önerisi

Öncelikle köpeğin diğer hayvanlarla iyi geçinmesi gerek benim evde bir kuşum var onu yememesi lazım ayrıca apartmanda yaşayabilmesi lazım ben sosis köpek düşünüyorum pekinez de olabilir
  14. DxReadTR

Zoom Şifre girmiyor Yardım

Şifreyi aynen yazdığım halde girmiyor şifre olmuyor sürekli hata veriyor
  15. DxReadTR

Sizlere Çok Teşekkürler

Evet şuan kargomdan son pc parçam geldi sizlere şunu söyleyebilirmki teşekkürler yani siz olmasaız gt 1030lu sistem alacaktım hepsi donanım arşivi sayesinde kendisi izleye izleye daha ram nedir bilmeyen çocuk şimdi bilgisayar montajlamayı öğrendi sana çok teşekkür ederim Abdullah abi :)
  16. DxReadTR

Steam cüzdanımdaki para yok

Bugün steame girdim boşta 50liram vardı csye skin alcaktım steam bakiyem de hiç para yok harcamadım dün vardı bugün yok
  17. DxReadTR

SİSTEMİNİZİ ALTA NASIL YAZIYORSUNUZ

BEN NİYE BUNU BULAMADIIM
  18. DxReadTR

mp3 nerden indireceğim ???

Arkdaşlar nerden indireceğim site olarak internet dowland manager bi zaman sonra paraliya geçiyor bana site lazım
  19. DxReadTR

En sevdiğiniz oyun kanalları

Ben başlıyorum EasterGamersTV ve Fedusmania
  20. DxReadTR

Wallpaper Engine Haraketli duvar kağıdı tavsiyesi

Steam atölyesinden link atarsanız daha iyi olur
Top Bottom