Arama sonuçları: *

1. emircatal

Sistemim Ne Kadar Eder?

Merhaba arkadaşlar elimde kalan son sistemimi satmak istiyorum. Ortalama ne kadar fiyata satabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Özellikleri şu şekilde; İŞLEMCİ: Ryzen 5 3600 SOĞUTUCU: Wraith Prism RGB ANAKART: Asus B450M DRAGON 4400MHz RAM: 2 X Corsair 8GB Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16...
  2. emircatal

Sistemim ne kadar eder ?

Arkadaşlar selam 2. sistemimi satmam gerekiyor. Özelliklerini aşağıda belirttim. Ortalama ne kadardan satışa koymalıyım sizce ? İşlemci: AMD Ryzen 5 5600 3.5GHZ 35MB AM4 65W Anakart: Asus PRIME B450M-K II 4400MHz (OC) AM4 mATX Ekran Kartı: Inno3D RTX3060Ti Twin x2 8GB 256Bit GDDR6...
  3. emircatal

AHORA 5A-RTX3060Ti bu yükseltmeler ile alınır mı ?

Merhaba arkadaşlar, bu yükseltmeler ile bu sistem bu fiyata alınır mı ? Eğer farklı bir öneriniz var ise NVIDA bir sistem olursa sevinirim. Teşekkürler. İşlemci : R5 5600 Ekran kartı : RTX 3060Ti Ram : XPG Spectrix D41 RGB Kasa : GameGaraj Aquaris-Mesh Fiyat 16.700₺...
  4. emircatal

MAX 15K Bütçeye NVIDIA SİSTEM ÖNERİSİ

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi max 15k ya bir NVIDA ekran kartlı sistem arıyorum önerilerinizi yaparsanız sevinirim teşekkürler.
  5. emircatal

Max 15K'Ya RTX 3060'lı Hazır Sistem Tavsiyesi ?

Başlıkta' da belirttiğim gibi bütçem max. 15K ₺ en iyi hazır sistem hangisidir? Hangisini almamı önerirsiniz ? Teşekkürler.
  6. emircatal

4500 TL HAZIR SİSTEM ÖNERİSİ

Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşıma sistem alıcaz max 4500TL bütçesi var. Hazır sistem olursa çok iyi olur. Önerileriniz nelerdir ? Teşekkürler.
  7. emircatal

6000 TL Monitör Dahil Hazır Sistem

Merhaba iyi forumlar. 6000TL'ye hazır bir sistem almayı düşünüyorum, monitör ve kasa önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler
Top Bottom