Arama sonuçları: *

1. Emircan67

Yeni topladığım pc açılmıyor.

Geçen günlerde bu sistemin siyah versiyonunu topladım yine açılmadı uzay montajda çalıştırdılar bilgisayarcıda. Aynı şekilde topladım sistemi yine de açılmıyor. Sebebi be olabilir beyler bunun? Bilgisayarcıda problem işlemcide çıktı anakartta sarı ışık yandı sonradan beyaza döndü. Sistem...
  2. Emircan67

Otomatik gece ışığı nasıl kapatılır?

Akşam olunca monitör sararıyor buga giriyor yeniden açmam gerekiyor ve bu canımı sıkıyor nereden iptal edebilirim?
  3. Emircan67

Sistemi topladım ama açılmıyor?

Sistem özellikleri: Ekran kartı: Gigabyte GeForce RTX 4070 Eagle OC GV-N4070EAGLE OC-12GD 12GB GDDR6X 192Bit DX12 DLSS 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı İşlemci: AMD Ryzen 5 7600X 4.7 GHz 6 Çekirdek 38MB Cache AM5 Soket 5nm İşlemci - 100-100000593WOF Anakart: MSI PRO B650-P WIFI AM5 DDR5 6400MHZ(OC)...
  4. Emircan67

PC darboğaz mı yapıyor?

Çok aşırı anladığım bir konu değil fakat oyunda gpu kullanımının % 40-50 dolaylarına indiği vakitler oluyor ve çok fazla fps kaybım oluyor. Bir adet afterburner ekran görüntüsü yüklüyorum. Son olarak bu fps düşüş durumu pc'ye restart attırır mı?
  5. Emircan67

Mavi Ekran Mavi ekran hatası minidump dosyam var.

https://drive.google.com/file/d/14hVjfWq8kywa5x8-M-4MvoTfEGz2qRhN/view DMP dosyam burada inceleyebilirseniz sevinirim.
  6. Emircan67

Beyler dmp dosyasına bakabilen var mı?

Pc reset atıp duruyor dosyayı atsam inceleyebilecek olan var mıdır? 1687368558 https://drive.google.com/file/d/14hVjfWq8kywa5x8-M-4MvoTfEGz2qRhN/view?usp=drive_link
  7. Emircan67

PC restart atıyor ve sorunu bulamadım.

Sorunu bir türlü anlayamadım. Ama ipucular vereyim; ekran kartı, ram klavye ışıkları bazen yanmıyor ve bilgisayar o şekilde çalışıyor. PC bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı diyerek restart atıyor. Oyunlarda anlık olarak skill, bomba, fight fazla olduğunda bir anda restart atıyor. Ramleri...
  8. Emircan67

Pc oyunlarda restart atıoyr

Beyler pc oyunlarda restart atıp duruyor. Özellikle oyunda yetenek skill vb. aynı zamanda birçok şey olunca restart atıyor. Muhtemelen fps anlık düştüğü için yapıyor. Bir ara yine restart attı ve ekran kartımın ışığı yanmadan pc çalıştı. Bazen klavye çalışmıyor acaba anakartta bi problem mi var ?
  9. Emircan67

Windows 11 düşük fps ve pc reset atıp duruyor

Beyler sistem imza da yazılı sadece psu değiştim corshair cx750 var. Şimdi Bios güncellemesini yaptım nvidia ekran kartı driverlarını kaldırdım tekrar yükledim windows 10'daydım 11'e geçtim ve son sürüme güncelledim. Ramleri çıkartıp yeniden taktım onun harici virüs taramalarında bir şey...
  10. Emircan67

Beyler Pc res atıp duruyo sürekli ağır sövücem artık yardım nolur

Ekran kartı driverlarını sildim yükledim lost ark oynarken sürekli atmaya başladı 2 gündür res atıyor pc nvida ekran kartım
  11. Emircan67

Beyler pc kendini resleyip duruyor nedir sorun

2 gündür kendine res atıyor pc anlayamadım bi anda kapanıp açılıyor varmıdır bilen biri sebebini
  12. Emircan67

Arkadaşlar İadem reddedildi yardım!!!

iade faturası kestiğiniz takdirde işleminiz yapılacaktır bunu yazmışlar cevap olarak sizce ne yapmam gerekiyor
  13. Emircan67

Kargomun iadesi gerceklesirmi ?

Arkadaşlar power supply satın aldım ve coil whine sorunu var daha alalı 3-4 gün oluyor anca yani 14 günlük süresi duruyor Bugün iadeye yollucam sisteme takip çıkardım ama 2 gün kaldı sadece ve sadece poşeti yok kutusu belgeleri hepsi yerinde Acaba iadem kabul olurmu ?
  14. Emircan67

Beyler Afterburner da fan ayarı nasıl yapılıyor?

Fan ayarını özele çektim fanlar çok hızlı çalışıyor şuan yavaslatamadimda bir türlü klavye felan çıkıp çıkıp duruyor şimdide PC görmüyor şu fan ayarı ne gıcık etti beni ya nasıl yapicam afterburnerdan
  15. Emircan67

Beyler bana işlemci ve ekran kartınının sıcaklık vb. ayarları için program ne önerirsiniz

Daha yeni aldım da şu ayarlara bi bakayım bir sorun varmı
  16. Emircan67

Beyler yeni PC aldım ama sorunlar var

Kasanın sanırım egzoz fanı sabit değil sürekli hızı artıp azalıyor ve PC kapandiktan sonra kulaklığın ışığı ve ramlerin rgbsi yanıyor yardım edebilecek varmi
Top Bottom