Arama sonuçları: *

1. Muri

Yardım Gerek OverClock İçin

Pcemde hala yapmadıgım daha doğrusu üşendigim birkaç bir şey var. 1-Ramleri Hala overclocklayamadım 2-hala bios uptade yapmadım bunları hala yapamadım ve şahsen overclock ve bios uptade yapmasını bilmiyorum.Yardımcı olabilecek varmı?
  2. Muri

PCem Kasıyor Ne Yapmam Gerek.

pcyi açıyorum mouse kayarken sıkıntı yok.discorda giriyorum mesela pc donuyor bişey oluyor açılıyor dc bi şeye tıklayınca yine kafayı yiyor google kasmalı takılmalı buglu falan açılıyor.pc bi delirdi gibi.ne yapmam gerek? kapatıp açtım biraz düzeldi.
  3. Muri

FPS ve tüm sıcaklıkları görme

dostlar ben sol üstte minik sekilde fpsemi görmek ve tek tıkla veya acarak falan tüm sıcaklıkları görmek istiyorum nasıl yaparız?
  4. Muri

Driver için yardımcı olur musunuz?

Dostlar bulamadım aman linçlemeyin :( R5 3600 Galax 2060 super gamer Asrock pro4 İçin son driverler ve bios driverları nedir linklerini verirmisiniz? Öncelik bios galiba. Windowsu kurdum.
  5. Muri

Pcyi İnternete Bağlama

Dostlar pc yeni aldım.Windowsu atıyorum usbye şuan.sonra takıcam falan ama bende şuan ethernet kablosu yok.Darkın internet alıcısı var ama onun için kurulumu için de internet gerekiyor galiba? Bende laptop var onu bağlayıp laptopa kurup kasayamı koymam gerek ne yapmam lazım?Dvd yeri yok cunku...
Top Bottom