Arama sonuçları: *

1. Muri

FURYX KABLOLU MİC CALISMAMA PROBLEMİ

aylardır furyx kullanıyorum normalde arctis 3 kullanıyordum.biraz farklılık olsun diye furyx e geçtim lakin kulaklık kablolu tam bir rezalet.ses kaliteli gelmiyor yankılı gibi geliyor ve mic calısmıyor kablolu.e her zaman pc de oldugumu varsayar isek kablosuz hep kullanamam? bu sıkıntıyı nasıl...
  2. Muri

Wireless Kulaklık Tavsiyesi

Dostlar arctis 3’ümün bozulmaya başlamasından sonra yeni kulaklık arayışına geçtim.Bu sefer Wireless alıcam.Bütçem 1000Tl civarı.Black Fridayden almayı düşünüyorum biraz bekleyip.Microfonu discordda tertemiz,müzikte yeterli,oyunda iyi olacak bi kulaklık istiyorum.Tavsiyelerinizi...
  3. Muri

Wireless Kulaklık Tavsiye

Kulaklığımın bozulmasıyla yeni bi kulaklık arayışına geçtim.Bu sefer Wireless olsun istedim bütçem 1000civarı 1500 e kadar yolu var ama 1000ve üstü beni yormaya başlar.Mici güzel olmalı sesi saf vermeli.Müzikte yeterli ses kasmada iyi olmalı.Nedir tavsiyeleriniz :)
  4. Muri

Arctis 7 Alınır mı?

Arctis 3 ümde problemler yaşadım 2yılın sonunda.Arctis 7 alınır mı?
  5. Muri

MH650 Alınır mı?

Dostlar selam.740Tl gibi bir fiyata sahip 650. Mici cok başarılı.yorumları da iyi ses kasma müzik vesaire bu fiyata f/p bir ürün sanırsam.Başka tavsiyeniz varsa beklerim. Müzik önemli,mic önemli,ses kasmam gerek. Teşekkürler öneriniz varsa beklerim. Alınır mı 650? Ne diyorsunuz
  6. Muri

Airpods alınır mı?

Dostlar selam.700tl gibi bir fiyata airpods v2 almayı düşünüyorum ama 700tlyi geçmeyecek şekilde airpodstan her konuda daha iyi olan kulaklık varsa önerilerinizi beklerim.kulak ici bluetoothlu gerekiyor. :(
  7. Muri

Cloud 2 Alınır mı?

Dostlar selam,Cloud 2 alınır mı? Mic benim için cok önemli.Aynı şekilde müzik dinlerken de iyi olmalı.cs,r6 tarzı oyunlarda da ses kasmam lazım.kısacası her konuda iyi bir kulaklık gerek.Maks 800diyebiliriz ama 800 yorar beni.
  8. Muri

900 TL'ye Kadar Kulaklık önerisi

Dostlar selam Hp Omen MindFrame Kulaklığını 670tl gibi bir fiyata buldum soğutmalı falan uygun gözüktü gözüme.Mikrofonu ve sesi güzel olmalı müzik dinlerken sırıtmamalı ama incelemesi yok bu kulaklıgın.O biraz sıkıntı kullananınız bileniniz varsa yazarsa çok güzel olur.Onun dışında bu fiyat...
  9. Muri

Hp Omen Mindframe Alınır Mı

Dostlar selam.Mindframe alınır mı?Microfonu nasıldır,Soğuma falan varmış fiyatı 670tl fiyatını karşılar mı daha iyisi alınır mı? Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler Farklı kulaklık oneriniz varsa sevinirim.
  10. Muri

Kulaklık Değiştireyim Mi?

Dostlar selam,arctis 3 kulaklığım var.Kullanıyordum ama değiştirsemmi karar veremedim.700-800 e bi tane daha almaktansa devam etmek doğru karar mıdır? 1590140516 Farklı bir kulaklık max 800e*
Top Bottom