Arama sonuçları: *

1. KronosEP

SSD sağlık durumu %98

Hard disk sentinel uygulamasından ssdimin sağlık durumuna baktığımda %98lik bir değer gördüm herhangi bir sorun çıkartır mı?
  2. KronosEP

Kullanım değerleri normal mi?

Rocket League oynuyordum. MSI after burner programını açmıştım. Kullanım ve sıcaklık değerleri biraz garip gerdi gereksiz fazla gibi. Ekran kartım rx 570 4gb, r3 2200g işlemci, 8gb ram. Oyun ayarları yüksekte.
  3. KronosEP

Çözüldü✓ Sistem mavi ekran verdi ve İşlemci fanı dönmemeye başladı

Öncelikle belirtmek isterim ki sistem benim değil bir arkadaşımın başına 20 dk önce falan geldi. Yapacağınız düzeltme önerilerine kendim değil de arkadaşımın uygulaması gerektiği için cevaplarınıza biraz geç cevap verebilirim kusura bakmayın. Şimdi konuya gelebiliriz. Başlıkta görüyorsunuz...
  4. KronosEP

Radeon Software: Host Application CPU Kullanım Sorunu

Öncelikle herkese merhaba. Yaklaşık 1 haftadır bu problem var. Başlıkta yazdığım hizmet çok yüksek miktarda CPU kullanıyor. Boşta olsada olmasada. Araştırdım videolar kısmını Radeon ReLive adında boş klasör oluşturun gibi bi çözüm sunmuşlar. Denedim ancak olmadı. Anlık görüntü alma falan açıktır...
  5. KronosEP

CPU Kullanımı Normal Mi? (R3 2200G)

İyi akşamlar öncelikle. Arkada sadece video izliyorum ve steam açık (indirme yapmıyorum) biraz yüksek gibi geldi kullanım oranı.
  6. KronosEP

Bios Bilgilendirme Ekranı 2 Kere Gözüküyor

Selamlar. Bilgisayarım açılırken 2 kere bios bilgililendirme ekranı geliyor. Anakartım asus olduğu için ekranda asus yazıyor altında da biosa girmek için tuşlar falan. Ondan sonra sol üstte bi beyaz çizgi yanıp sönüyor ardından yine asus yazısı ve biosa girmek için tuşlar yazıyor ardından...
  7. KronosEP

Ekran kartı stabil bir şekilde kullanılmıyor.

Arkadaşlar merhabalar. Rx 570 ekran kartım, R3 2200G işlemcim, 8 GB ramim bulunmakta. Ancak ekran kartım stabil bir biçimde kullanılmıyor. Mesela herhangi bir oyunda %90 civarlarında kullanırken bir anda %0'a düşüyor. Önceden böyle bir şey olmadığını da belirtiyim. Yardım eden arkadaşlara...
Top Bottom