Arama sonuçları: *

1. KronosEP

Çözüldü✓ RX 570 No Video Input Hatası

Eski ekran kartım olan RX 570'i bugün sattım, alıcı benim ekran kartımı sisteme taktığında görüntü alamayıp "No Video Input" hatası aldığını söyledi, kendi eski kullandığı ekran kartına geçtiğinde tekrar görüntü alabildiğini belirtti. Farklı HDMI kablolarıyla vs. de denemiş ama sonuçta bir...
  2. KronosEP

RTX 2060 ile RTX 2060S Arasındaki Fiyat Farkı

2. el olarak ekran kartı alıp mevcut ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum, 2060 3500TL'ye geliyor 2060s ise 4700TL'ye aradaki 1K'yı geçik fiyat farkına değer mi sizce?
  3. KronosEP

Yardım Sisteminizde Bir Sürücüde Zaman Aşımı Meydana Geldi Hatası

Assasins Creed Originse başladım. Başlarda sıkıntı yoktu, sonradan bir yan göre geldiğimde hep crash yemeye başladım. AMD Driver'ı başlıktaki hatayı veriyordu ve ubisoft da oyunun çöktüğünü söylüyordu. Sebebi nedir ne yapabilirim? Unutmadan Ekran kartım RX 570 4GB, işlemcim R3 2200g, 8gb 3000mhz...
  4. KronosEP

Darboğazın Ekran Kartı Kullanım Oranına Etkisi Var Mı?

Başlıkta görüldüğü üzere işlemci darboğazının ekran kartı kullanım oranına etkisi var mı? Ekran kartım çok dengesiz kullanılıyor. AfterBurner'dan baktığım kadarıyla ekran kartımı %90 civarlarında kullanırken bir anda %10'a kadar falan düşüyor.
Top Bottom